plus-dynamic-color-min

مشاهده تمام مقالات

شرکت سلامت کارت یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی می باشد. سلامت کارت این امکان را به متقاضیان خود می دهد تا بتوانند با مناسب ترین قیمت بهترین کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی را تهیه نمایند.

کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی هزینه های دندانپزشکی را تا 50 درصد کاهش می دهد. با داشتن سلامت کارت بدون سقف و محدودیت از تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی استفاده کنید.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت

قطعا یکی ملاک های زیبایی افراد داشتن دندان های سالم و مرتب می باشد. همچنین مراجعه به دندانپزشکی و شروع درمان دندان می تواند دغدغه ی خیلی از مردم باشد. امروزه به دلیل افزایش  هزینه های دندانپزشکی و عدم پوشش بیمه باید هزینه ی زیادی برای درمان پرداخت شود. با توجه به هزینه های سنگین درمان دندانپزشکی اکثر افراد توان مراجعه به دندانپزشکی را ندارند.

از طرف دیگر علاوه بر این که بهداشت دهان و دندان یکی از کلیدی ترین نیاز های درمان هر فرد است، خیلی از افراد متحمل درد های زیادی در این نواحی نیز می باشند. اما به خاطر هزینه های زیاد ترجیح میدهند که مشکل خود را درمان نکنند و درد را تحمل کنند. برای رفع این مشکلات و چالش ها میتوانید با استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی شرکت سلامت کارت  هزینه ی کمتری را برای این خدمات پرداخت کنید.

مقاله درباره ی دندانپزشکی

مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد

سلامت کارت ارائه دهنده کارت تخفیف دندانپزشکی تا سقف 50% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی در کلینیک ها و مراکز معتبر تهران و البرز می باشد. شرکت سلامت کارت سعی داشته با بهترین و مجرب ترین دندانپزشکان، این همکاری را به عمل آورد. با توجه به نکات زیر توانسته در یک طرح سراسری از جامعه پزشکان عالی رتبه دعوت کند.

جامعه پزشکان طرف قرارداد سلامت کارت با سابقه و تخصص بالا از سراسر استان های تهران و کرج می باشند. پزشکان طرف قرارداد از مناطق مختلف انتخاب شده اند تا به راحتی نزدیکترین مرکز را برای خود انتخاب نمایید.

کلینیک های طرف قرار داد با سلامت کارت دارای مزایای زیر می باشند.

 • ارائه ی خدمات تخصصی جدید در حرفه ی دندانپزشکی و زیبایی
 • بهره‌ گیری از به روز ترین تجهیزات و تکنولوژی های نوین دنیا
 • ارائه خدمات با کیفیت
 • استفاده از مواد درجه 1

خدمات دندانپزشکی کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

این خدمات به سه دسته تقسیم می شوند.

دسته ی اول خدمات درمانی می باشد که شامل پوسیدگی دندان، جرم‌گیری، عفونت دندان و لثه، عفونت ریشه، دندان درد و … می شود.

بیشتر بخوانید: جرم گیری دندان با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی سلامت کارت

خدمات زیبایی دومین دسته از این خدمات است که همانند نامش مسلما مربوط به زیبایی دهان و دندان می باشد. مثل، سفید کردن دندان‌ها یا بلیچینگ، اصلاح طرح لبخند، لمینت و … در این دسته قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید: سفید کردن دندان -بلیچینگ دندان

دسته ی سوم خدمات ترمیمی است که میتوان از آن به عصب‌کشی، پر کردن دندان و… اشاره کرد.

پوست و مو و زیبایی

با کارت تخفیف بیمه طلایی دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت هزینه ی کلیه خدمات دندانپزشکی را تا 50 درصد کاهش دهید.

بیشتر بخوانید:کارت تخفیف واقعی دندانپزشکی

پر کردن دندان

پر کردن دندان برای درمان دندان های پوسیده مورد استفاده قرار می گیرد. ترمیم و پر کردن برای بازیابی زیبایی و عملکرد دندان آسیب دیده، انجام می شود. برای ترمیم دندان، دندانپزشک ابتدا وضعیت شدت آسیب را بررسی می‌ کند و بهترین گزینه را انتخاب می کند. اگر هنگام استفاده از مسواک بعضی از دندان‌ هایتان درد گرفت یا دندان‌ ها به سرما یا گرما حساس شوند، به احتمال زیاد دچار پوسیدگی دندان شده‌ اید.

پر کردن دندان برای ترمیم آسیب‌ دیدگی و تسکین درد ضروری است. پر کردن دندان درمانی است که به منظور جلوگیری از کشیدن و حفظ ساختار دندان انجام می‌شود. یکی از بیشترین درمان‌ های دندانپزشکی در سراسر جهان پر کردن دندان می باشد. برای پر کردن دندان از مواد کامپوزیت همان مواد سفید یا آمالگام که همان مواد سیاه و تیره است، استفاده می کنند.هزینه ی مواد کامپوزیت بسیار بیشتر از آمالگام است اما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت می توان هزینه پر کردن دندان را تا 50 درصد کاهش داد.

کشیدن دندان

مجموعه ی کامل دندان ها نشانه ی سلامتی و زیبایی می باشد. دندان های از دست رفته با از دست دادن اعتماد به نفس همراه است. کشیدن دندان آخرین گزینه درمان دندان می باشد. زمانی که دندان قابل ترمیم نباشد کشیدن دندان به عنوان یک درمان موثر انجام می شود. تنها راه درمان پوسیدگی یا شکستگی شدید کشیدن دندان می باشد، اما اگر آن ها را جایگزین نکنید می تواند بسیار بدتر از آن شود. دندان از دست رفته دچار مشکل در جویدن یا صحبت کردن می شود، حتی می تواند ساختار و فرم صورت همچنین استخوان فک را تغییر دهد.
با تهیه ی کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت، می توانید از خدمات کشیدن دندان و تخفیف تا سقف 50 درصد استفاده نمایید. تمامی خدمات کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت بدون سقف و نامحدود بوده و از یک سال اعتبار برخوردار است.

عصب کشی دندان

انجام عصب کشی و مراحل مورد نیاز قبل و بعد از آن، نیاز به صرف هزینه ی بالایی دارد. یکی از دلایلی که افراد به جای ترمیم دندان به کشیدن آن روی می آورند نیز هزینه ی بالای عصب کشی می باشد. اکثر افراد نیز به دلیل درد پس از درمان ریشه از انجام عصب کشی امتناع می کنند. در صورت عدم عصب کشی و درمان ریشه دندان از دست می رود. مراکز تحت پوشش کارت تخفیف بیمه طلایی دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت، جزو بهترین مراکز دندانپزشکی بوده و با 50 درصد تخفیف و بالاترین کیفیت عصب کشی دندان را برای شما انجام می دهند.

کشیدن دندان عقل

دندان عقل اگر در جای خود به طور کامل در بیاید احتیاج به کشیدن آن نیست. رویش دندان عقل به صورت نیمه نهفته یا نهفته با عوارضی مانند درد، تورم و التهاب، بوی بد دهان همراه است که باید جراحی و یا کشیده شود. دندان هایی که کج رشد می کنند و به دندان های اطراف خود صدمه می زنند. کشیدن دندان عقل نهفته یا نیمه نهفته تنها راه جلوگیری از آسیب به سایر دندان ها می باشد.

 خدمات زیبایی دهان و دندان بیمه دندانپزشکی سلامت کارت

خدمات زیبایی کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی سلامت کارت شامل بلیچینگ یا سفید کردن دندان، جرم گیری، لمینت، کامپوزیت، اصلاح طرح لبخند و… می باشد.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان یکی از روش های سفید کردن دندان می باشد. برای سفید کردن دندان از موادی مانند پراکسید هیدروژن و پراکسید کاربامید استفاده می شود.روش بلیچینگ نسبت به دیگر روش هایی مانند کامپوزیت دندان و لمینت صدمه کمتری به مینای دندان می زند. قبل از انجام بلیچینگ ابتدا دندانپزشک دندان ها را ارزیابی می کند که پوسیدگی نداشته باشد سپس  دندان ها را جرم گیری می کند. برای این که لثه ها آسیب نبینند روی لثه ها ژل محافظ لثه گذاشته می شود. بلیچینگ دندان روی روکش دندان ها تاثیری ندارد و فقط برای دندان های طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه های خدمات دندانپزشکی بسیار بالا بوده و بیمه سلامت کارت به شما این امکان را می دهد تا با کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی هزینه های خود را کاهش دهید.

جرم گیری دندان

پلاک دندان حاوی میلیون ها باکتری است که لایه نازکی را روی سطح دندان ایجاد می کند. جرم گیری دندان موجب حذف پلاک ها از روی سطح دندان ها می شود همچنین  گیری از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند. جرم دندان موجب تغییر رنگ دندان و ایجاد بوی بد دهان می شود، جرم دندان سلامت دهان و دندان را به خطر می اندازد.

لمینت دندان

لمینت دندان یکی از پرطرفدار ترین روش های زیباسازی دندان می باشد. بعد از انجام لمینت ظاهر تک تک دندان ها از نظر رنگ، اندازه، طول تغییر کرده و زیباتر می شود. لمینت جز دسته ی ونیرهای دندانی است ونیر لایه یا پوششی همرنگ دندان است که به سطح دندان متصل می شوند. ونیرها دو دسته اند دسته اول لمینت ها و دسته ی دوم کامپوزیت ها هستند. دندانپزشکان از لمینت برای زیباسازی طرح لبخند استفاده می کنند. می توان با کمک ونیرها عیب را پنهان کرده و یا شکل زیباتری به دندان ها بخشید.

بیشتر بخوانید: لمینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی

کامپوزیت دندان

یکی از روش‌ های لمینت دندان کامپوزیت می‌باشد بهترین روش برای اصلاح لبخند استفاده از ونیر دندان یا همان روکش کامپوزیت است. کامپوزیت کاربرد زیبایی و درمانی دارد از نظر زیبایی می توان با این روش رنگ، شکل، فرم و دیاستم یا فاصله ی بین دندانی را اصلاح کرد. از نظر درمانی، کامپوزیت ونیر یکی از درمان های مناسب برای افرادی است که نقص مینای دندان دارند. این درمان برای افرادی که دچار دندان قروچه در خواب هستند و لبه ی دندان آن ها دچار سایش شده است مناسب است.

بیشتر بخوانید: کامپوزیت دندان با بیمه دندانپزشکی سلامت کارت

با داشتن کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت می توانید هزینه های بلیچینگ، جرم گیری، لمینت، کامپوزیت و دیگر خدمات دندانپزشکی خود را تا 50 درصد تخفیف کاهش دهید.

خدمات زیبایی کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی مردم از مدل سنتی به مدرن شاهد به وجود آمدن بسیاری از کلینیک های زیبایی در سطح شهر های مختلف هستیم. با توجه به استقبال زیاد مردم تعداد این کلینیک ها هر روز در حال افزایش است و بسیاری از افراد به دنبال این خدمات میگردند. البته به دلیل بالا رفتن هزینه های مربوط به خدمات زیبایی و عدم پوشش بیمه، برای خیلی از مردم انجام این کارها قابل اجرا نمی باشد. سوالی که در اینجا پیش می آید این است که خدمات زیبایی چه چیز هایی را شامل می شود.

1-تزریق ژل و فیلر

توسط تزریق ژل و فیلر به زیر پوست چین و چروک های و گودی ها از بین میرود و پوست را شفاف و هموار می سازد.این فیلر ها معمولا از اسید هیالورونیک ساخته می شوند که بسیار رطوبت را در خود ذخیره میکنند. به همین دلیل پوست تحریک میشود و به جوانسازی نیز می انجامد.

2- هایفوتراپی

این روش با استفاده از موج های فراصوت انجام می گردد و کاملا غیر تهاجمی می باشد. یعنی هیچ خراش و آسیبی به پوست وارد نمیشود. با تحریک کردن قسمت کلاژن سازی تولید آن افزایش می یابد و این امر سبب صاف شدن و سفت شدن بافت بدن و به ویژه در ناحیه ی پوست می گردد.

3-تزریق بوتاکس به صورت

تزریق بوتاکس سبب می شود تا چین و چروک های صورت موقتا از بین برود. بوتاکس از به وجود آمدن چین و چروک های جدید نیز جلوگیری می کند. این روش یکی از محبوب ترین خدمات زیبایی می باشد. در کل با تزریق سمی به نام سم بوتولینوم نوع الف عضلات ناحیه مورد نظر بی حس و فلج می شود. استفاده ی این سم اگر موضعی انجام شود و وارد خون نگردد بلامانع است. همچنین این روش باعث بهبود چین و چروک های ضعیف و به خصوص برای اطراف چشم، خط اخم، خط های افقی که روی پیشانی به وجود می آیند میگردد.

4-میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یکی از راه های لایه برداری پوست می باشد. این روش باعث شادابی و سلامت بیشتر پوست می شود. با برداشتن سلول های مرده از روی پوست میتواند برای کسانی که پوستی شفاف و بدون لک و جوش میخواهند جذاب باشد.

در نظر داشته باشید با کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت از تخفیف 50 درصدی آن برخوردار خواهید شد.

5-میکرونیدلینگ

این روش بر پایه تحریک رشته های کلاژن می باشد و باعث سفت شدن و از بین رفتن  چین و چروک ها و خطوط پوستی می شود.

6-لایه برداری شیمیایی

با محلول های شیمیایی که با توجه به تست های ازمایشی مراجعین تعیین می شود، باعث نرم و محکم شدن لایه های آسیب دیده پوست می شود.

7-لیزر درمانی

این روش با استفاده از امواج نوری مفید برای پوست انجام میشود. این لیزر موجب کاهش التهاب و افزایش جریان خون در منطقه مورد نظر می گردد. از این عمل برای پاک کردن تتو ، برطرف کردن جای آکنه، محو کردن محل ماه گرفتگی، برطرف سازی افتادگی پلک، رفع تیرگی زیر چشم و درمان خال ها و ضایعات عروقی استفاده می شود.

8-جوانسازی نوری

با استفاده از ماسک نور درمانی و ماسک لیزری انجام می گردد. باعث از بین رفتن منافذ درمان آکنه ، جوش و لک ، جای زخم و موارد مشابه میگردد.

9-مزوتراپی

با تزریق یک سری مواد که جنبه ی درمانی برای پوست را دارا هستند روی لایه ی میانی پوست تاثیر میگذارند. این مواد می توانند آنزیم ها، ویتامین ها، هورمون ها، دارو های گیاهی و مواد موثر دیگری باشند.

10-لیفت صورت

در این  روش، با کشیدن پوست های اضافی صورت جوانسازی انجام میگیرد. مانند بالا کشیدن ابرو، زاویه دار کردن فک، از بین بردن غبغب و… که سبب شفافیت پوست نیز میگردد.

استفاده از کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت راهی است نوین برای رسیدن به تخفیف های ویژه است.

11-فیلر کردن یا پر کردن بدن

این کار باعث فرم دادن و افزایش حجم میشود. با پر کردن بعضی از خطوط و قسمت های بدن چین و چروک ها از بین میرود.

12-تزریق چربی

در این روش با استفاده از چربی های قسمت هایی از بدن مانند ران و شکم به بخش های مورد نظر تزریق می شود. این عمل باعث فرم دهی و حجم دهی با نقاط خواسته شده میشود.

13-خدمات مو

این خدمات مربوط به ریزش مو میشود که با روش های مختلف از ریزش مو های سر جلوگیری میشود و فولیکول های مو تقویت میگردد. این عمر باعث پرپشت شدن و ضخیم شدن موهای سر میشود.

14-لیزر موهای بدن

در این روش با استفاده از پرتوی نور موهای زائد بدن به صورت دائمی از بین میرود. این روش یکی از محبوب ترین  و پرطرفدار ترین خدمات زیبایی است.

15- فیشیال صورت

فیشیال یکی از بهترین روش های درمان زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست است که از طریق انجام آن می توان به پوستی درخشان، سرزنده و جوان رسید. سطح پوست پوشیده از سلول‌ های مرده لایه شاخی است، این سلول‌ ها در سطحی‌ ترین بخش پوست قرار می‌ گیرند. وظیفه سلول‌ های مرده محافظت از پوست است و در اصل باید گفت این سلول‌ ها نگهبانان بدن در مقابل عوامل خطر ساز بیرونی هستند. بدن تقریباً ماهی یک‌ بار سلول‌ های شاخی را به طور کامل حذف کرده و سلول‌های جدیدتری را جایگزین آنها می‌ کند. این سلول‌ ها روی پوست تجمع کرده و باعث کاهش درخشندگی و شادابی پوست می‌ شوند. برداشت این سلول‌ ها از روی پوست به شما کمک می‌ کند تا پوست شفاف‌ تری داشته باشید.

فیشیال شامل مراحل مراقبت از پوست نظیر پاکسازی، ماساژ، لایه برداری و استفاده از لوسیون و ماسک می باشد. هزینه ی فیشیال صورت بسته به مواد مصرفی 400 تا 800 تومان می باشد اما با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت هزینه ی فیشیال را تا 30 درصد کاهش دهید. همچنین پیشنهاد می شود هر سه ماه یک بار از این درمان برای شادابی پوست خود استفاده نمایید.

16- پی آر پی

پی آر پی PRP روشی جدید، ایمن و تاثیرگذار  برای جوانسازی پوست می باشد. در این روش با استفاده از اجزای خون بیمار برای تحریک و نوسازی بافت های آسیب دیده صورت و بدن استفاده استفاده می شود. پلاکت های موجود در پی آر پی prp حاوی فاکتور رشد هستند که عامل اصلی در فرایند ترمیم و بازسازی بافت ها را به بدن می باشند.

کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت

نمونه گیری از خون و ادرار نتایج بسیار مهمی از وضعیت سلامت بدن را در اختیار ما قرار می دهد. آزمایش ها و تست ها به متخصص کمک می کند در مورد وضعیت بدن از نظر سلامتی یا پیشرفت بیماری اطلاعات دقیق به دست آورد. کارت تخفیف بیمه سلامت کارت به منظور کاهش هزینه ها در حوزه ها و مراکز درمان دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه ایجاد شده است. سلامت کارت با بیش از 5 سال سابقه توانسته است هزینه های درمان دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه را تا مبلغ قابل توجهی کاهش دهد تا مکمل بیمه تکمیلی و دیگر بیمه ها باشد. همواره یکی از اولویت‌های مجموعه سلامت کارت کاهش هزینه های رفاهی مورد نیاز مردم با بالاترین استانداردها برای ایجاد جامعه ای سالم می باشد.

اهمیت ندادن به سلامت و بهداشت فردی علاوه بر ایجاد بیماری، در زیبایی، ظاهر و همچنین بهداشت دیگر افراد جامعه تاثیر گذار است.

بیشتر بخوانید:بهترین کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه

آزمایش خون با بیمه آزمایشگاه سلامت کارت

آزمایش خون یکی از پرکاربرد ترین آزمایش هایی است که در آزمایشگاه های بالینی سراسر کشور انجام می شود. این آزمایش با هدف های مختلفی مانند کنترل ساده یا تشخیص بیماری توسط پزشک تجویز می گردد.

موارد کاربرد آزمایش خون

کاربرد آزمایش خون شامل بررسی موارد زیر می باشد.

 • بررسی وضعیت کلی سلامت بدن
 • بررسی احتمال ابتلا به عفونت
 • عملکرد ارگان های مختلف بدن مثل کبد، کلیه، مثانه و…
 • بررسی بیماری های ژنتیکی

انجام آزمایش به صورت دوره ای و منظم اطلاعات جامع و کاملی در مورد وضعیت و عملکرد سلامت بدن به پزشک ارائه می دهد.

کارت بیمه دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه سلامت کارت یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با این مجموعه همراه با تخفیفات ویژه استفاده نمایند. این کارت ارائه دهنده ی 30 تا 50% تخفیف در زمینه ی زیبایی، آزمایشگاه و دندانپزشکی می باشد. دارندگان کارت تخفیف سلامت کارت می توانند به مدت ۱ سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف تهران و البرز استفاده نمایند.

مزایای کارت تخفیف دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه سلامت کارت

 1. تخفیف  ۵۰ % هزینه درمان شما از خدمات دندان پزشکی
 2. بدون سقف و محدودیت در استفاده از خدمات                                                    این امر باعث شده شما بتوانید از کلیه خدمات دندانپزشکی و زیبایی با کیفیت بالا و مراجعه به پزشکان حرفه ایی بهره مند گردید.
 3. قرارداد با پزشکان و کلینیک های معتبر
 4. تخفیف 30% هزینه خدمات زیبایی و آزمایشگاه

این همکاری با توجه به نکات زیر انجام شده است.

 • تجربه کاری و حرفه‌ای دندانپزشکان و پزشکان متخصص زیبایی
 • مجهز بودن به امکانات و تجهیزات حرفه ایی و نوین
 • پر نمودن زمان انتظار بیماران
 • برخورد مناسب و حرفه‌ای پرسنل کلینیک و مطب ها
 • پزشکان طرف قرارداد از سراسر تهران و کرج
 • دسترسی آسان و مراجعه به نزدیک ترین مرکز

کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

امیدواریم این کارت تخفیف های دندانپزشکی و زیبایی برای شما مفید باشد و بتوانید خدمات مورد نیاز خود را کمترین هزینه انجام دهید. سلامت کارت سعی دارد با کمک به شما علاوه بر صرفه جویی در هزینه از بالاترین کیفیت نیز بهره ببرید.

خانه

تعرفه ها

درباره ما

وام

سوالات