سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

سلامت کارت پوششی برای خاورمیانه

سلامت کارت

وبلاگ

سفید کردن دندان -بلیچینگ دندان

سفید کردن دندان -بلیچینگ دندان

انچه در این مقاله می خوانید

یکی از روش های زیبایی لبخند، دندان های منظم و سفید است. سفید کردن دندانها یا بلیچینگ کار بسیار ساده ای است که در مطب و یا خانه نیز میتوان این کار را انجام داد. یکی از راحت ترین و بی دردسر ترین روش زیبایی دهان و دندان سفید کردن یا بلیچینگ دندان می باشد. در این روش از موادی مانند پراکسید هیدروژن و پراکسید کاربامید استفاده می شود. در این روش مواد روی دندان ها کشیده می شود که باعث از بین رفتن زردی های بوجود آمده بر روی دندان می شود و دندانها را سفید می کند. کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی طلایی سلامت کارت در این مقاله قصد دارد تا شما را با سفید کردن یا بلیچینگ دندان آشنا می کند.

بلیچینگ دندان
بلیچینگ دندان

انواع بلیچینگ دندان

بلیچینگ در مطب دندانپزشکی

در این روش ابتدا پزشک بررسی می کند تا دندانها نیاز به جرم گیری نداشته باشد. اگر دندانها سالم بوده دندانپزشک ابتدا نوعی ژل را روی لثه ها می گذارد تا به لثه ها آسیب نرسد، سپس ژل مخصوص بلیچینگ را روی دندان ها قرار می دهد و توسط دستگاه بلیچینگ و اشعه ساتع شده دندانها را سفید میکند.

بلیچینگ در منزل

یکی از روش های بلیچینگ روش خانگی می باشد. در این نوع بلیچینگ دندان، دندانپزشک یک قالب از دندان های شما می گیرد و این قالب ها را تحویل لابراتوار میدهد. لابراتوار از روی قالب دندان های شما که قبلا توسط دندانپزشک تهیه شده، تری های پلاستیکی بسیار نازک و شفاف تهیه می شود. در طول شب و در هنگام خواب مقداری از ژل داده شده توسط پزشک را باید درون این تری ها ریخته وتری ها را رو دندان ها بگذارید و صبح آن را از روی دندان ها جدا کنید. بعد از چند هفته دندان های شما سفید می شود.
برای بلیچینگ دندان باید به یک دندانپزشک حرفه ای مراجعه نمایید زیرا این کار بسیار حساس بوده و اگر به جای مطمئنی مراجعه نکرده باشید ممکن است لثه هایتان آسیب ببیند. پزشکان طرف قرارداد با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت از تجربه کافی برخوردار هستند در صورت هرگونه مشکل پشتیبانی سلامت کارت در کنار شما خواهد بود.

مراحل انجام بلیچینگ دندان

قبل از انجام بلیچین ابتدا دندانپزشک دندان های شما را ارزیابی می کند که پوسیدگی نداشته باشد. بعد از این مرحله دندانپزشک دندان ها را جرم گیری می کند.جرم گیری دندانها باعث روشن تر شدن دندان ها به شکل محسوسی خواهد شد. در مرحله بعد دندانپزشک با موادی به نام پامیس دندان ها را پولیش می کند. برای اینکه لثه ها آسیب نبینند روی لثه ها ژل محافظ لثه گذاشته می شود سپس توسط تری مخصوص دندان، ژل مخصوص بلیچینگ با غلظت 9 درصد روی دندان های شما گذاشته می شود و بعد از 20دقیقه برداشته می شود و دهان را شستشو می کند. این عمل دو بار دیگر نیز تکرار می شود. بعد از مرحله آخر ادامه درمان زیر نظر پزشک در منزل انجام می شود.
شایان ذکر است که بلیچینگ دندان روی روکش دندان ها تاثیری ندارد و فقط برای دندان های طبیعی استفاده می شود. هزینه های دندانپزشکی بسیار بالا بوده و بیمه سلامت کارت به شما این امکان را میدهد تا با کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی هزینه های خود را کاهش دهید.

نگران هزینه های بالای سفید کردن دندان خود نباشید. با کارت تخفیف بیمه طلایی دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت 50 درصد هزینه ها قبلا پرداخت شده است.

راههای خانگی بلیچینگ
راههای خانگی بلیچینگ

راههای خانگی بلیچینگ

امروزه در بازار مواد بسیاری برای سفید شدن دندان ها به فروش میرسد. حتی بعضی از خمیر دندان ها هم امکان سفید کردن دندان را دارند باید مراقب باشید که این مواد به لثه و دندان هایتان آسیب نرساند لازم به ذکر است استفاده از این مواد موقتی است.

دلایل زرد شدن دندان

زرد شدن دندان ها می تواند دلایل متعددی داشته باشد در زیر به بررسی علل زرد شدن دندان ها می پردازیم

بالا رفتن سن

بالارفتن سن یکی از عوامل تغییر رنگ دندان هاست;

مواد غذایی

رنگدانه های مواد غذایی به مرور زمان رو دندان ها تاثیر گذاشته و رنگ دندان ها را کدر یا زرد می کند

مسواک نزدن

مسواک نزدن به موقع باعث میشود رنگ دندان ها تغییر کند

مزایای بلیچینگ دندان

مزایای بلیچینگ ها بی خطر بودن این روش نسبت به تمام روش های مشابه می باشد و اینکه با این روش دندان ها بسیار زیباتر سفید تر و طبیعی تر نسبت به بقیه روش ها به نظر می رسد

با ثبت درخواست آنلاین در سایت salamatcard.com می توانید ازکارت تخفیف بیمه طلایی دندانپزشکی و زیبایی سلامت بهرمند شوید

معایب بلیچینگ کردن

از مهمترین معایب بلیچینگ کردن دندان ها می توان به موقتی بودن آن اشاره کرد و برای ثابت ماندن سفیدی دندان ها باید مرتب زیر نظر دندانپزشک باشید
یکی دیگر از معایب بلیچینگ دندان موضوع وراثت ، سن و سال است که تاثیر مستقیم روی عملکرد بلیچینگ روی دندان ها دارد
حساسیت مواد شیمیایی روی لثه یکسری از افراد هم از معایب بلیچینگ دندان به شمار می رود.

بلیچینگ چقدر زمان می برد
بلیچینگ چقدر زمان می برد

 

بلیچینگ چقدر زمان می برد

مدت زمان انجام بلیچینگ در دندانپزشکی بسته به جنس دندان ها دو یا سه جلسه می باشد و بقیه درمان زیر نظر پزشک در منزل انجام می شود و بعد از اتمام باید دوره ای به دندانپزشک مراجعه کنید.

عمر بلیچینگ چقدر است

عمر بلیچینگ بسته به میزان مراقبت شما از دندان ها می باشد. استفاده از خمیر دندان های مناسب استفاده از نخ دندان و بهداشت دهان و دندان ها و جنس دندان ها باعث طول عمر بلیچینگ دندان می شود ولی طول عمر این درمان حدود 6 تا دو سال متغیر است.

راههای مراقبت بعد از بلیچینگ دندان

از راههای مراقبت دندان ها بعد از بلیچینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد

بعد از بلیچینگ، دندان ها ولثه معمولا تا چند روز حساس هستند برای کم کردن حساسیت می توانید از خمیر دندان های مخصوص و مسکن ها استفاده کنید

شستشوی لثه با آب گرم کمک میکند تا حساسیت لثه کمتر شود

در روش های خانگی بهتر است استفاده از مواد بلیچینگ را یک روز در میان انجام دهید و با پزشک خود مشورت کنید.

بعد از انجام دادن بلیچینگ بهتر است از خوردن نوشیدنی های گرم خودداری کنید.

از خوردن نوشیدنی های گازدار و الکلی و اسیدی مثل نوشابه،قهوه و چای، الکل،سرکه خودداری کنید

و به بهداشت دهان و دندان توجه ویژه داشته باشید

بعد از گذشت یک هفته به دندان پزشک خود مراجعه کنید

خاطر نشان می کنیم که سلامت کارت همیشه در کنار شماست.

 

 

از این مقاله خوشتان آمد؟

می توانید امتیاز دهید

5/5

اشتراک گذاری

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

مدت زمان قالب گیری و روکش ایمپلنت دندان چقدر است. ایمپلنت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت

ایمپلنت چه زمانی باید انجام شود، ایمپلنت با کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت با 50% تخفیف

مزونیدلینگ یکی از جدیدترین روش‌ ها برای جوانسازی پوست می باشد. شادابی، طراوت و زیبایی پوست در دوران جوانی ویژگی است که بسیاری از افراد می خواهند آن را برای مدتی طولانی حفظ کنند.

با کارت تخفیف دندانپزشکی می توانید به مدت یک سال بدون سقف هزینه از تمام خدمات دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه طرف قرارداد سلامت کارت به صورت نامحدود استفاده کنید.

تفاوت بین لمینت و کامپوزیت دندان چیست؟ به طور کلی میزان تراش دندان در کامپوزیت و لمینت متفاوت است. 

میزان تراش لمینت دندان، در این ویدیو پزشک متخصص میزان تخصصی تراش دندان برای لمینت را توضیح می دهند.

مشاهده تمام مقالات

هم اکنون

کارت تخفیف

دندان پزشکی و زیبایی را سفارش دهید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی

سوالی در زمینه کارت تخفیف دندان پزشکی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید و ارتباط برقرار کنید

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۹ شب

۰۲۱۶۶۵۵۸۷۴۳​

۰۹۹۰۳۲۰۲۶۴۰

نیاز به راهنمایی یا پشتیبانی دارید؟

۰۲۱۶۶۵۵۸۷۴۳​
تماس از ۸ صبح تا ۹ شب

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

سلامت کارت

انواع کارت تخفیف پزشکی

شرکت آتیه پرتو سلامت خاورمیانه با مجوز رسمی، به شماره ثبت ۵۹۵۶۸۹ و شناسه ملی ۱۴۰۱۱۱۳۳۹۷۶، با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز راه اندازی گردید. با افتخار سلامت کارت اولین شرکتی است که با ارائه مهر و امضا پزشکان در خصوص تعرفه های دندانپزشکی و زیبایی به شما تضمین می دهدکه تمام تخفیف ها حقیقی می باشد. با افتخار سلامت کارت اولین شرکتی است که با ارائه مهر و امضا پزشکان در خصوص تعرفه های دندانپزشکی و زیبایی به شما تضمین می دهدکه تمام تخفیف ها حقیقی می باشد.

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

دسترسی سریع

دسترسی به بخش های مختلف سایت

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

آدرس دفتر مرکزی

تهران، ستارخان

ستارخان ، نبش سه راه تهران ویلا ، بعد از کوچه مهرسر ، برج اداری چشم انداز ، پلاک ۳۸۳، طبقه ۶ واحد ۳

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

ثبت درخواست مشاوره کارت تخفیف