مشاهده تمام مقالات

امروزه در همه جای جهان توجه به زیبایی امری مهم و حیاتی به شمار می رود. در کشور ما هم این امر جزء مهمترین خواسته ی مردم است به همین خاطر قصد داریم شما را با نحوه خرید کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت آشنا کنیم.

با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت می توانید در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد 50% تخفیف دریافت کنید. همین حالا آنلاین ثبت نام کنید و کارت تخفیف دندانپزشکی خود را دریافت نمایید.

کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت با ارائه ی بهترین خدمات دندانپزشکی اقدام به کاهش هزینه های دندانپزشکی کرده است و با استقبال چشمگيری مواجه شده است. شما با مراجعه به دندانپزشکان طرف قرارداد سلامت کارت و ارائه کارت تخفیف دندانپزشکی مشمول تخفیف واقعی و دقیق خواهید شد. شما با مراجعه به دندانپزشکان طرف قرارداد سلامت کارت و لذت دندان های سالم را با هزینه ی کمتر تجربه کنید.

کاهش هزینه های دندانپزشکی با سلامت کارت راه حلی مناسب برای افراد جامعه می باشد. با تهیه ی کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت تمامی هزینه های درمان و زیبایی دندانپزشکی را کاهش دهید.

سلامت کارت به عنوان بزرگترین مجموعه در حال فعالیت در زمینه کارت تخفیف دندانپزشکی توانسته در این طرح با حفظ کیفیت هزینه ی خدمات دندانپزشکی را کاهش دهد. با تهیه ی این کارت عبارت دندانپزشکی ارزان برای شما معنا پیدا می کند. شما می توانید با مراجعه به بخش تعرفه دندانپزشکی، هزینه ی تمام خدمات دندانپزشکی را ملاحظه نمایید.

مشاهده لیست قیمت

با استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت می توانید هزینه درمان را کاهش دهید. این کارت ها علاوه بر آن که هزینه درمان دندان های شما را کاهش می دهد، خدمات زیبایی و آزمایشگاه را نیز در بر می گیرد.

کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی معتبر

کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی معتبر باید دارای مشخصات زیر باشد.

 • باید توسط شرکت معتبر پشتیبانی شود.
 • دریافت 50٪ تخفیف واقعی در تعرفه های مصوب و مشخص دندانپزشکی
 • دریافت کلیه خدمات تخصصی و عمومی از قبیل طرح لبخند، زیبایی، ایمپلنت، درمان ریشه، ارتودنسی، لمینت و کامپوزیت دندان
 • گرانترین روش های درمان باید با استفاده از کارت تخفیف قرون  به صرفه باشد.
 • مراجعه به دندانپزشک با تجربه و متخصص در نزدیکی محل زندگی یعنی داشتن پراکندگی جغرافیایی مناسب
 • بتوانید به صورت نامحدود از کارت تخفیف دندانپزشکی استفاده کنید.

همانطور که گفتیم کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت علاوه بر خدمات درمانی و زیبایی دندان، آزمایشگاه، زیبایی پوست و مو را شامل می شوند. هزینه زیبایی و آزمایشگاه را می توانید با استفاده از کارت تخفیف تا 30% کاهش دهید و به صورت نامحدود هر چند بار که خواستید تخفیف بگیرید.

دندانپزشکی ارزان با کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت

در گذشته نه چندان دور تمام خدمات دندانپزشکی و زیبایی شامل هیچ بیمه ای نبوده و درخواست کنندگان این خدمات می بایست هزینه های زیادی را برای دریافت خدمات زیبایی و دندانپزشکی پرداخت می کردند. به همین دلیل تنها تعداد محدودی از مردم به خاطر هزینه های بالای درمان دندانپزشکی و زیبایی به این مسائل می پرداختند. اما قشر متوسط و پایین جامعه به ناچار از خدمات ارزان تر و بی کیفیت تری استفاده می کردند.
بیشترین خدمات مورد نیاز همه مردم عصب کشی، پر کردن دندان، روکش، کامپوزیت، کشیدن دندان عقل، جراحی لثه و… می باشد. هزینه های درمان دندان به خصوص در موارد ذکر شده بسیار بالا و در برخی موارد غیر قابل پرداخت بود. به دلیل هزینه های بالا افراد متوسط و ضعیف جامعه به ناچار اقدام به کشیدن دندان می کردند.

کشیدن دندان های پوسیده و عدم ترمیم آن ها و به دنبال آن هزینه های بالای دندان مصنوعی و کاشت دندان، باعث می شد که خیلی از مردم، از این کار امتناع نموده و از مراجعه به مراکز دندانپزشکی خودداری کنند. این مورد باعث مشکل در تغذیه و سلامت عمومی جامعه می شد.

"نحوه

کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی طلایی سلامت کارت

با توجه به هزینه های بالای دندانپزشکی شرکت های بیمه ای و شرکت های خصوصی بسیاری به فکر افتادند تا خدمات دندانپزشکی و زیبایی را هم جزء بیمه قرار دهند. با انجام این اقدام برای تمام قشرهای جامعه امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی با قیمت های معقولانه تری به وجود آمد. اما نکته مهم در این نوع بیمه ها، سقف تعیین شده برای هر فرد بود.

با توجه به هزینه های بالا و عدم پوشش کامل بیمه، استفاده از بیمه برای خدمات دندانپزشکی و زیبایی امری بلا استفاده بود. از این رو شرکت های خصوصی تلاش نمودند تا با ایجاد ارتباط با پزشکان و کلینیک های تخصصی، زمینه ایجاد یک بیمه منسجم و با امکانات طلایی برای مردم را فراهم آورند.
به دنبال این حرکت بیمه ای، خدمات کارت های تخفیف طلایی و آتیه راه اندازی شد. شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت می نمایند که نکته مهم در انتخاب شرکت خدمات دهنده در زمینه کارت تخفیف بیمه طلایی دندانپزشکی و زیبایی آتیه، پزشکان طرف قرارداد، تعهد تعرفه تعیین شده و عدم محدودیت در سقف استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی می باشد.

چرا کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت؟

شرکت پرتو سلامت خاورمیانه این افتخار را دارد تا بهترین کارت تخفیف طلایی دندانپزشکی و زیبایی را با 50درصد تخفیف در اختیار شما کاربر گرامی قرار دهد.
تعهد 50 درصدی کارت تخفیف سلامت کارت تضمین شده، امکان مشاهده تعرفه مهر و امضا شده هر یک از پزشکان و کلینیک های تخصصی در وب سایت سلامت کارت وجود دارد. شهروندان عزیز قبل از مراجعه به پزشک می توانند تعرفه ها، کلیپ ها، نظرسنجی ها و… را مشاهده و سپس اقدام به انتخاب محل درمان خود نمایند.

 • پرداخت تا 50 % هزینه درمان دندانپزشکی

کارت تخفیف طلایی بیمه سلامت کارت تا ۵۰ % از هزینه های دندانپزشکی شما را با افتخار پرداخت می کند و آرامش درمان را به شما هدیه می دهد.
 • پرداخت تا 30 % هزینه ی درمان زیبایی

کاهش هزینه های زیبایی، پوست و مو با کارت تخفیف زیبایی سلامت کارت تا 30%

طرف قرارداد با بهترین مراکز و کلینیک های زیبایی مانند تخفیف پاکسازی، لیزر، تزریق ژل، بوتاکس و…

 • پرداخت تا 30 % هزینه های آزمایشگاه

کاهش هزینه های انواع آزمایش با کارت تخفیف بیمه آزمایشگاه سلامت کارت تا 30%

 • طرف قرار داد با بهترین آزمایشگاه های استان تهران و البرز

با سلامت کارت می توانيد با خيال آسوده به آزمایشگاه تشخیصی طرف قرارداد سلامت کارت مراجعه نمایید و نگران هزينه های آزمایش خون خود نباشيد. پيش از مراجعه به آزمایشگاه از طرف قرارداد بودن آزمایشگاه تشخیصی پزشکی با بيمه تخفیف سلامت کارت اطمينان حاصل نماييد.

 • قرارداد با پزشکان متخصص و معتبر

جامعه پزشکان طرف قرارداد کارت تخفیف بیمه سلامت کارت با سابقه ی درخشان در استان های تهران و االبرز بوده است که در مناطق مختلف انتخاب شده اند تا به راحتی نزدیکترین مرکز را برای خود انتخاب نمایید.
 • استفاده از مواد درجه 1

  پزشکان معتمد طرف قرارداد کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت، از بهترین مواد درجه یک در خدمات استفاده می نمایند.
 • استفاده نامحدود از کارت تخفیف بیمه سلامت سلامت

به مدت یکسال به صورت نامحدود و بدون سقف پرداخت از خدمات درمانی و زیبایی سلامت کارت بهرمند شوید.

سلامت کارت با ارائه ی لیست مهر و امضا پزشکان در خصوص تعرفه های دندانپزشکی، آزمایشگاه و زیبایی به شما تضمین می دهد که تمام تخفیف ها حقیقی و واقعی می باشد. سلامت کارت یکی از معدود شرکت هایی است که خدمات دندانپزشکی را با کاهش چشمگیر هزینه ارائه می دهد.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

بهترین کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی، کارتی است که تمام خدمات دندانپزشکی و زیبایی را پوشش بیمه ای داده و تضمین کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت و استفاده از مواد درجه یک با بهترین متخصصین در حوزه دندانپزشکی و زیبایی به شما باشد. کارت تخفیف بیمه طلایی دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت این تضمین را به شما میدهد تا از بهترین کیفیت و نازلترین ترین قیمت برخوردار شوید.

"

لیست مراکز سلامت کارت

سلامت کارت در تمامی استان های ایران مانند تهران-البرز-همدان-کرمان و … فعال بوده و با بهترین مراکز و متخصصین درمانی قرارداد بسته و بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود.
لیست تمام مراکز سلامت کارت را در سایت salamtcard.com میتوانید ملاحظه کنید و در صورت بروز هر گونه پرسش با مرکز پشتیبانی 24 ساعته سلامت کارت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان و مشاوران کارت تخفیف سلامت کارت شما را راهنمایی کنند.

ثبت نام کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

ثبت درخواست کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت بسیار ساده بوده و فقط کافیست با وارد شدن به سایت سلامت کارت به آدرس salamatcard.com، فرم ثبت درخواست به صورت خودکار برای شما کاربر عزیز باز شده و شما به راحتی می توانید ثبت درخواست داشته باشید.
سپس کارشناسان سلامت کارت در کمترین زمان با شما تماس گرفته و مراحل ثبت نام شما را کامل می کنند کارت مخصوص تخفیف دندانپزشکی و زیبایی شما صادر می شود. ضمنا می توانید از طریق تماس تلفنی با شرکت و درخواست صدور کارت از خدمات کارت تخفیف سلامت کارت بهره مند شوید.

ضمنا کارت های تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت سقف تعیین شده برای استفاده را نداشته و یکسال از تاریخ صدور داری اعتبار می باشد. در سال های بعد جهت تمدید اعتبار از تخفیف های ویژه سلامت کارت بهرمند خواهید شد.

پس از عضویت و صادر شدن سلامت کارت در کمتر از چند ساعت، مشاوران ما تمامی اطلاعات مراکز درمانی دندانپزشکی، آزمایشگاه و خدمات زیبایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. شما می توانید به نزدیکترین مراکز درمانی استان های تهران و البرز مراجعه نمایید و خدمات درمانی خود را در زمینه دندانپزشکی، آزمایشگاه های تشخیص طبی و زیبایی پوست و مو دریافت کنید.

"

تعرفه کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

تعرفه خرید سلامت کارت برای یک سال در مقایسه با رقیبان خود از قیمت بسیار پایینی برخوردار بوده و در قبال خرید این کارت شما بین 30 تا 50 درصد از تخفیفات دندانپزشکی و زیبایی در تمامی مراکز تحت پوشش در استان تهران، البرز، همدان، کرمان، رشت و … بهره مند خواهید شد.
سلامت کارت این امکان را برای شما فراهم نموده تا بتوانید پزشک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. مشاوران ما نوبت مورد نظر را برای ما رزرو کرده و شما در روز و ساعت معین شده به دکتر خود مراجعه نموده و با استفاده از تعرفه تعیین شده و بدون پرداخت وجه اضافه، از خدمات مورد نظر خود در زمینه زیبایی و دندانپزشکی، بهره مند گردید.

دقت نمایید در انتخاب، شرکت بیمه خدمات دندانپزشکی و زیبایی، اولین نکته مهم، سابقه فعالیت و خوشنامی مجموعه می باشد. سلامت کارت با بیش از 5 سال خدمت، در زمینه بیمه خدمات درمانی و عمومی و دارا بودن بیش از 1000 مشتری راضی، گامی بزرگ در جهت رفاه عمومی جامعه برداشته است و در این راه بر خود می بالد.

کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی سلامت کارت

با تهیه ی کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی سلامت کارت هزینه های درمان و زیبایی دندان های خود را تا 50 درصد کاهش دهید. با توجه به تعرفه ی دندانپزشکی سال 1401 و افزایش هزینه ها، سلامت کارت با هدف کاهش هزینه های درمان با بالاترین کیفیت آماده ی خدمت رسانی به هم میهنان خود می باشد. خدمات کارت بیمه طلایی سلامت کارت شامل سقف پرداخت هزینه نبوده و مهم ترین ویژگی کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت نیز همین می باشد.
اعتبار کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت یکساله می باشد. کارشناسان سلامت کارت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

خدمات دندانپزشکی سلامت کارت

با تهیه ی کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت هزینه های درمان و زیبایی دندان های خود را تا 50 % تخفیف کاهش دهید.

 • کشیدن دندان با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی

کشیدن دندان آخرین گزینه ای است که برای درمان پیشنهاد می‌شود. در شرایطی که دندان قابل ترمیم، درمان ریشه یا عصب کشی نباشد، کشیدن دندان به عنوان یک درمان موثر صورت می گیرد. همچنین از این درمان برای دندانی هایی که پس از اتمام دوره رشد هنوز از لثه بیرون نیامده اند و یا به صورت جزئی بیرون آمده اند استفاده می شود. دندان های عقل که به صورت نهفته یا نیمه نهفته هستند، اغلب مشکل ساز اند. تنها راه درمان دندان های نهفته یا نیمه نهفته کشیدن آن ها می باشد.

 • عصب کشی دندان با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی

دندانی خرابی که پالپ آن اسیب دبده است و شما نمی‌خواهید آن را بکشید، قطعا نیاز به عصب کشی دارد. اگر عصب کشی جدی گرفته نشود و شاهد خراب شدن دندان‌ های مجاور و پیشروی عفونت به سایر نواحی دهان خواهید بود و در نهایت دندان خراب را از دست می‌ دهید. ترمیم ریشه یا عصب کشی یا روت کانال می‌تواند دندان درد را برطرف کرده و ماندگاری دندان را افزایش دهد. در واقع عصب کشی دندان به شما کمک می‌ کند که به جای کشیدن دندان با درمان عصب از شر پوسیدگی و عفونت خلاص شوید.

 • جرم گیری یا بروساژ دندان

ممکن است به مرور زمان به دلیل عدم رعایت بهداشت دهان و دندان پلاک جمع شده در سطح دندان ها سخت شده و به جرم تبدیل شود. جرم  چسبیده به دندان ها باعث تحریک لثه و عفونت آن می شود. این جرم ها به دلیل فراهم کردن مکان مناسب برای رشد و فعالیت باکتری ها پوسیدگی دندان را در پی دارند. برای جلوگیری از پوسیدگی دندان و حفظ سلامت دهان و دندان جرمگیری لازم است.

به دلیل این که جرم باعث بدرنگ شدن و بدشکل شدن دندان ها می شود برای حفظ زیبایی دندان ها نیز جرمگیری لازم است. زمانی که پلاک به جرم تبدیل شود، دیگر نمی توان آن را با مسواک زدن تمیز کرد. برای تمیز کردن جرم دندان باید به دندانپزشک مراجعه کرد معمولا پس از جرمگیری  بروساژ یا پولیش دندان انجام می شود.

 • بلیچینگ یا سفید کردن دندان

یکی از بهترین روش‌ های درخشان و سفید کردن دندان، بلیچینگ می باشد. این روش درمان برای از بین بردن انواع لکه‌ ها و رنگدانه‌ های روی دندان استفاده می شود. داشتن دندان‌ های سفید لبخند را زیبا تر می‌ کند اما این تنها مزیت بلیچینگ نیست. دندان‌های تمیز و سالم سلامت دهان و دندان را بهبود می‌ دهد. با کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت هزینه بلیچینگ دندان را تا 50% کاهش دهید. برای درمان از ژل یا محلول بر پایه پروکسید استفاده می شود.

 • جراحی دندان با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی

جراحی دندان یکی از عمل های مرسوم دندانپزشکی است که بر روی دندان و کانال ریشه انجام می‌ شود. بسیاری از مشکلات دندان با درمان‌ های روتین دندانپزشکی رفع می شود، اما ممکن است برای برخی مشکلات نظیر ساختار دندان، دندان‌ های شکسته، ندان عقل نهفته و… نیاز به جراحی دندان باشد. جراحی دندان انواع مختلفی دارد و با اهداف درمانی مختلفی انجام می شود. با تهیه ی کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت هزینه جراحی دندان را تا 50 درصد کاهش دهید.

 • ترمیم دندان
 • پر کردن دندان
 • لمینیت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • دندان مصنوعی
 • بریج دندان

خدمات زیبایی کارت تخفیف بیمه زیبایی سلامت کارت

به مرور زمان با افزایش سن پوست کیفیت خود را از دست می‌دهد، چین و چروک‌ها به سراغ چهره می‌ آیند. با پیشرفت علم راه‌ های زیباسازی و جوانسازی پوست نیز روز به روز پیشرفته‌ تر می‌ شوند. کارت تخفیف زیبایی سلامت کارت با هدف کاهش هزینه های زیبایی پوست و مو آماده ی خدمت رسانی به هم میهنان خود در استان های تهران و البرز می باشد. با تهیه ی کارت تخفیف زیبایی سلامت کارت هزینه های زیبایی پوست و مو را تا 30 درصد کاهش دهید. خدمات کارت تخفیف زیبایی سلامت کارت شامل موارد زیر می باشد.

 • هایفو تراپی با کارت تخفیف زیبایی

هایفو یکی از جدیدترین روش های زیبایی پوست می باشد که برای افزایش استحکام و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. هایفوتراپی جایگزینی موثر و مناسبی برای جراحی لیفت صورت است. با کمک این روش می‌توان به جوانسازی پوست، از بین بردن چین و چروک پوست کمک کرد. با تهیه ی کارت تخفیف بیمه زیبایی سلامت کارت و مشاهده ی تعرفه زیبایی هایفوتراپی هزینه ی انجام این عمل را تا 30 درصد کاهش دهید.

 • میکرونیدلینگ با کارت تخفیف زیبایی

داشتن پوستی سالم و با طراوت یکی از خواسته هایی است که ارتباط با سن و جنسیت ندارد. از گذشته تا کنون روش های مختلفی برای درمان جای جوش، اسکار، لک، زخم و… وجود داشته است. میکرونیدلینگ یکی از همین روش های جوان سازی پوست می باشد. این شیوه ی درمان عیوب پوست را رفع می نمایید و برای از بین بردن جای بسیاری از جراحت های پوستی مورد استفاده قرار میگیرد.

در این درمان از دستگاهی با سوزن های کوچک استفاده می شود که در اثر تماس با پوست و وارد کردن مقدار معینی فشار، سوراخ های کوچکی روی پوست صورت ایجاد می کند. از این حفره‌ و سوراخ ها ترشحات خون، سرم و پلاسما خارج می‌شوند، خروج این ترشحات جوانسازی پوست را درپی دارد. میکرونیدلینگ مقدار کلاژن پوست صورت را افزایش داده و موجب شادابی آن می شود.

 • سابسیژن با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی

سابسیژن یکی از روش های از بین بردن جای جوش است. بهترین روش درمان برای افرادی که اسکار آکنه، چال، جای جوش، زخم های عمیق، سالک، خط خنده و اخم، چروک های عمیق و سلولیت شدید دارند سابسیژن می باشد. با توجه به میزان مشکلات پوستی می توان این تکنیک را با میکرونیدلینگ به صورت ترکیبی استفاده کرد.

 • فیشیال پوست صورت با کارت تخفیف زیبایی

یکی از انواع روش‌های مراقبت از پوست فیشیال صورت می باشد که باعث احساس آرامش در پوست شما می‌ شود. فیشیال صورت در چند مرحله مختلف از جمله بخور پوست، لایه‌برداری، ماساژ و ماسک مخصوص پوست انجام می‌ شود.

با انجام فیشیال صورت به‌ راحتی می‌ توانید پوستی شفاف و درخشان داشته باشید و تمام مشکلات پوستی خود از جمله آکنه، پیری یا افتادگی پوست را رفع کنید و از پوستی بی‌ نقص برخوردار شوید. فیشیال سلول‌های مرده پوست را از بین می‌ برد و جریان خون را در صورت بهبود می‌ بخشد. در نتیجه، موجب جوانی و روشنی پوست شما می‌ شود.

 • مزونیدلینگ با کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی

یکی از جدیدترین متدد جوانسازی پوست، مزونیدلینگ است. مزونیدلینگ ترکیبی از روش‌های درمانی و زیبایی مزوتراپی و میکرونیدلینگ می باشد که هر دو از روش‌ های متداول پزشکی در حوزه پوست و مو هستند. در مزونیدلینگ مو و پوست کوکتل‌ های درمانی مزوتراپی از طریق سوزن‌های میکرونیدلینگ وارد پوست می شود.  از روش مزونیدلینگ برای حل مشکلات پوست و مو نظیر کم پشتی موی سر، ریزش موی سر، آکنه، جای جوش و زخم و لک‌ های ناشی از افزایش سن، نور خورشید یا بارداری توصیه می‌ شود. همچنین از این می‌توان برای برطرف کردن ترک‌ های پوستی بعد از بارداری یا کاهش وزن نیز استفاده کرد.

 • مزوتراپی

مزوتراپی یکی از روش‌های درمانی موضعی پوست و مو می باشد که کاربردهای متنوعی دارد. این می‌تواند به درمان کم آبی پوست، چین و چروک ‌های سطحی، اسکار جای جوش، سلولیت و ریزش مو کمک می کند.

مزوتراپی یکی از روش‌های درمانی و زیبایی پوستی است و شیوه‌ های تزریقی قرار می ‌گیرد. در این روش مواد و کوکتل های ویژه ‌ای با خاصیت درمانی به زیر پوست تزریق می‌شود. این مواد با توجه به مشکل شما توسط پزشک تعیین می‌شوند. مواد مزوتراپی شامل ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، داروها و هورمون ‌ها می باشد که در طی مزوتراپی به صورت موضعی به درون پوست تزریق می ‌شوند.

 • پی آر پی prp

پی آر پی PRP روشی جدید، ایمن و تاثیرگذار است که به تحریک بازسازی بافت های آسیب دیده در مناطق صورت، گردن، سر و سینه، دست ها و بدن کمک می کند. در پی آر پی از اجزای خون خود بیمار برای درمان استفاده می شود.

پلاسمای غنی از پلاکت یا پی آر پی PRP ماده ایست که با تزریق به پوست توانایی درمانی و بهبود دارد. انواع خاصی از پروتئین‌ ها در پلاسما وجود دارند که برای رشد سلولی مورد نیاز اند. تزریق پی آر پی به بافت‎ های آسیب دیده، چین و چروک موجب تحریک بدن به تولید سلول‌های جدید و سالم می‌شود. طی این فرآیند سلول‎های جدید تولید شده جایگزین قسمت‎های آسیب دیده بافت مورد نظر می‌شود. پزشکان  از تزریق پی آر پی prp به پوست سر برای کاهش التهاب پوست و توقف ریزش مو استفاده می‌کنند.

 • پلاسماژل

پلاسماژل در واقع نوعی فیلر و ژل است که از پلاسمای خون خود فرد یا دستگاه های خاصی تهیه می شود. این ژل سبب حجم و فرم دهی صورت می شود همچنین به دلیل وجود فاکتورهای رشد و جوانسازی، باعث طراوت پوست و کاهش میزان چروک های می شود.  یکی از بهترین روش ها در زمینه جوانسازی و زیبایی پوست صورت و بدن پلاسماژل است.  تفاوت پی آر پی با پلاسما ژل در عملکرد درمان می باشد. پی آر پی prp سبب جوانسازی پوست و رفع عارضه های پوست می شود. در روش پلاسما ژل همراه با جوانسازی پوست، حجم‌دهی اجزاء مختلف صورت نیز صورت میگیرد.

 • لیفت صورت و گردن

فیس لیفت یا لیفت صورت یکی از متد های زیبایی و جوانسازی است، که باعث کشش پوست صورت به سمت بالا می‌ شود. افتادگی پوست در قسمت گونه‌ ها و خط فک در لیفت صورت از بین می‌ رود در نتیجه جوانسازی و شادابی پوست را به همراه دارد. در لیفت گردن با بالا کشیدن پوست چروک‌ های ریز و عمیق رفع شده و پوست ظاهری مطلوب و جوان پیدا می‌ کند.

لیفت صورت بدون جراحی دارای روش‌ های مختلفی است. روش های لیفت بدون جراحی شامل لیفت با نخ، کربوکسی تراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل یا چربی، تزریق بوتاکس و RF فرکشنال می‌ باشد. هر یک از این روش‌ ها کاربرد و اثرگذاری مختلفی دارند.

 • تزریق فیلر و ژل

تزریق فیلر و ژل یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد. در اثر گذر عمر کلاژن زیر پوست کاهش می یابد و بخش هایی از صورت دچار افتادگی و چروک می شوند. ژل و فیلر نوعی پرکننده ی پوستی هستند که دارای ترکیبات متفاوتی دارند. این ژل ها در زیر پوست تزریق می شوند. فیلرها از جنس های مختلفی ساخته شده اند و فرمول های مختلف آن ها موجب خواص مختلف آن ها می شوند. فیلر ها یکی از امن ترین روش ها برای جوانسازی پوست محسوب می شوند و می توانند ظاهر جذابی برای پوست به وجود بیاورند. انتقال این مواد به بخش های مختلف پوست باعث افزایش حجم ناحیه درمان می شود و اثرات بالا رفتن سن را کاهش می دهد.

 • تزریق چربی
 • لیزر موهای زائد
 • لیزر CO2 فرکشنال
 • کاشت ابرو

مزایای کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

 • مشاهده ی تعرفه و تخفیف های زیبایی 1401
 • استفاده از شبکه بزرگ کلینک های پوست، مو و زیبایی معتبر در تهران و البرز
 • تعهد به استفاده از بهترین مواد مصرفی برای پوست و مو
 • رعایت استاندارد های بهداشتی
 • خدمات یکساله بدون سقف و محدودیت قیمت
 • تخفیف روی کارت برای تمامی اعضای خانواده و سازمان ها

کارت‌ تخفیف بیمه دندانپزشکی، آزمایشگاه و زیبایی سلامت کارت خدمات متنوعی را در زمینه درمان، زیبایی دهان و دندان، انواع آزمایش تشخیص طبی، پوست و مو ارائه می‌ دهد. کارت تخفیف بیمه سلامت کارت با کاهش هزینه‌ های درمان موجب افزایش سطح سلامت جامعه می‌ شود. با تهیه ی کارت تخفیف بیمه زیبایی هزینه های درمان و زیبایی پوست و مو و آزمایشگاه را تا 30 درصد کاهش دهید.

خانه

تعرفه ها

درباره ما

وام

سوالات