سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

وبلاگ سلامت کارت

آخرین مقالات در زمینه زیبایی و دندان پزشکی را در وب سایت سلامت کارت بخوانید
سلامت کارت انواع خدمات در زمینه کارت تخفیف دندان پزشکی را ارائه می کند

ایمپلنت دندان جایگزین مصنوعی دندان می باشد و جایگزین ریشه ی دندان می شود. ایمپلنت یک میله کوچک پیچی شکل دارد که طی عمل جراحی در داخل استخوان فک جایگذاری می شود.

کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت کلیه خدمات دندانپزشکی را تا 50% تخفیف به اعضا خود ارائه می دهد. با تهیه و خرید کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت از خدمات دندانپزشکی، پوست و مو، زیبایی و آزمایشگاه استفاده کنید.

پلاک دندان Dental Plaque به لایه ای نازک و چسبناک گفته می‌شود که حاوی میلیون ها باکتری است که به سطح دندان‌ های شما می‌ چسبد. این لایه به صورت روزانه به دندان ها می چسبد و باید هر روز پاک شود.

دهان شویه مایعی است که برای شستشو، بهداشت دهان و دندان استفاده می شود.

مزونیدلینگ یکی از جدیدترین روش‌ ها برای جوانسازی پوست می باشد. شادابی، طراوت و زیبایی پوست در دوران جوانی ویژگی است که بسیاری از افراد می خواهند آن را برای مدتی طولانی حفظ کنند.

با کارت تخفیف دندانپزشکی می توانید به مدت یک سال بدون سقف هزینه از تمام خدمات دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه طرف قرارداد سلامت کارت به صورت نامحدود استفاده کنید.

آزمایش اوره خون که زیر مجموعه آزمایش خون می باشد، یکی از راه‌ های فهمیدن عملکرد ارگان‌ های بدن مانند کلیه و کبد است.

روکش دندان یک ساختار توخالی، نازک و کلاه مانند است که روی سطح دندان‌ های طبیعی قرار می‌ گیرد. روکش ها به طور کامل کل دندان را می‌ پوشانند.

کاشت ابرو یکی از پرطرفدارترین روش هایی است که به افراد کمک می‌ کند که ابروهایی کاملا طبیعی و خوش‌ فرم داشته باشند.