سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

سلامت کارت پوششی برای خاورمیانه

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی
سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

با لبخند

تخفیف

بگیرید

50

%

حداکثر تخفیف

درصد تخفیف

شرکت آتیه پرتو سلامت خاورمیانه با مجوز رسمی، به شماره ثبت ۵۹۵۶۸۹ و شناسه ملی ۱۴۰۱۱۱۳۳۹۷۶، با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز راه اندازی گردید. با افتخار سلامت کارت اولین شرکتی است که با ارائه مهر و امضا پزشکان در خصوص تعرفه های دندانپزشکی و زیبایی به شما تضمین می دهدکه تمام تخفیف ها حقیقی می باشد.

بیشترین سقف تخفیف

سلامت کارت در تمام زمینه های دندانپزشکی با بیش 30 تا 50% تخفیف و با بیش از 30% تخفیف در تمام موارد زیبائی با بهترین کلینیک ها و پزشکان حاذق طرف قرارداد است

بزرگترین مراکز درمانی

سلامت کارت با عقد قرارداد با بیش از 100 مرکز درمانی دندانپزشکی و زیبایی در سراسر استان تهران و البرز در خدمت مشترکین عزیز می باشد.

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی
سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی
سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

ایمپلنت و روکش

جراحی لیپوتراپیک

ترمیم و عصب کشی

برداشتن خال

جراحی و کشیدن دندان

جرم گیری و بیلیچینگ

انواع دارو تحت پوشش بیمه

لیزر موهای زائد

مزوتراپی

ژل و بوتاکس

جراحی لیپوتراپیک

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

بهترین ها را برای شما آورده ایم

کارت تخفیف

سلامت کارت

سلامت کارت با هدف ایجاد بستر امن بهداشت عمومی در کشور، اقدام به ارایه کارت تخفیف سلامت کارت نمود. ار ویژگی های سلامت کارت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

چرا ما را انتخاب می کنند؟

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

فقط در چند قدم صاحب

تخفیف کارت

شوید...!

فقط با ثبت درخواست , در کمترین زمان، می توانید صاحب کارت تخفیف سلامت کارت شوید

ثبت درخواست

با ثبت درخواست در سایت سلامت کارت، کارشناسان با شما تماس گرفته و نسبت به صدور کارت و ویژگی های آن به شما مشاوره داده و نسبت به صدور کارت اقدام می نمایند

رسیدگی کارشناسان

کارشناسان سلامت کارت، ضمن بررسی درخواست شما، بهترین راه صدور آنی کارت سلامت را در اختیاز شما عزیزان قرار خواهند داد

صدور کارت تخفیف

طبق اطلاعات شما، کارشناسان ما اقدام به صدور کارت تخفیف می نمایند و پس از صدور کارت مورد نظر را برای شما صادر و به آدرس شما ارسال می نمایند.

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

۳۰% تا ۵۰%
تخفیف

فقط در چند قدم
صاحب سلامت کارت
شوید

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

سلامت کارت حامی کودک شما

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

کارت تخفیف سلامت کارت ویژه کودکان دلبند ما
فرزندان ما مهمترین دارایی ما هستند. بخشی از وظیفه ما رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری های مربوط به دندان فرزندان است.
بدون مراقبت درست دندانپزشکی، کودکان با پوسیدگی های دهان و بیماریهای احتمالی روبرو هستند که می تواند باعث بروز درد و عوراض بسیاری در طول زندگیشان شود.
دندانپزشکان کودکان مراقبت های بهداشتی جامع دهانی را ارائه می دهند که شامل موارد زیر می شود:
معاینات بهداشت دهان نوزادان که شامل خطر پوسیدگی دندان مادر و کودک می باشد.
مراقبت های پیشگیرانه از جمله استفاده از تمیز کننده های و مخصوصا فلوراید و توصیه های لازم مربوط به تغذیه و رژیم غذایی
مشاوره در زمینه عادت های نوزادان و کودکان در زمینه استفاده از پستانک و انگشت شصت ارزیابی و درمان زودهنگام برای صاف کردن دندانها و اصلاح نیش نامناسب ( ارتودنسی )
ترمیم حفره های ناقص دندان
و ...

تفاوت عمده بین بیمه دندانپزشکی و سلامت کارت طلایی

معمولا شرکت های بیمه و بیمه تکمیلی برای ارائه خدمات خود سقف تعیین نموده که این مورد در سلامت کارت طلایی وجود ندارد و سقفی برای استفاده از خدمات سلامت کارت وجود ندارد.

شرکت های بیمه هزینه های خود را به صورت ماهیانه دریافت می کنند و این در حالی است که در سلامت کارت هزینه عضویت به صورت سالانه و یکبار اخذ شده و برای تمدید سال بعد فقط بخشی از هزینه را پرداخت می نمایید

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

بیشترین سقف تخفیف

سلامت کارت در تمام زمینه هاي دندانپزشکی با بیش 30 تا 50 % تخفیف و با بیش از 30 %تخفیف در تمام موارد زیبائی با بهترین کلینیک ها و پزشکان حاذق طرف قرارداد است

با خنده تخفیف بگیرید

سلامت

کارت

سلامت شما برای ما مهم است

رسیدگی به سلامت

دندان

ها با

کمترین قیمت

با افتخار سلامت کارت اولین شرکتی است که با ارائه مهر و امضا پزشکان در خصوص تعرفه های دندانپزشکی و زیبایی به شما تضمین می دهد که تمام تخفیف ها حقیقی می باشد.

تضمین تعرفه

سلامت کارت به منظور شفاف سازی، تعرفه های پزشکان را به صورت مهر و امضا شده جهت رویت شما عزیزان قرار داده است

تضمین کیفیت

سلامت کارت، کیفیت برخورد و خدمات مراکز درمانی طرف قرارداد خود را تضمین می نماید و همیشه به نظرات شما ارج می نهد.

امنیت بسیار بالای کارت ها

مشترکین سلامت کارت، بر اساس کد ملی در تمامی مراکز طرف قرارداد شناسایی شده و می توانند به راحتی از امکانات مورد نظر استفاده کنند

پشتیبانی ۲۴ ساعته

با افتخار سلامت کارت در تمام 24 ساعت شبانه روز در خدمت شماست شما میتوانید از طریق ارتباط با واتس آپ جهت خرید و نوبت دهی اقدام نمایید.

۵۰% - ۳۰%
OFF

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

هر سوالی در زمینه تخفیف دوست داری بپرس

سوالی در زمینه کارت تخفیف دندان پزشکی و زیبایی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید و ارتباط برقرار کنید

۰۲۱۶۶۵۵۸۷۴۳

۰۹۹۰۳۲۰۲۶۴۰

آخرین مقالات

تخفیف کارت

جوانسازی پوست با میکرودرم ابریژن

همه انسان ها از داشتن پوستی سالم و یکنواخت لذت می‌برند. به مرور زمان و با افزایش سن، پوست طراوت خود را از دست می‌دهد و لک‌ ها، چین و چروک یا فرورفتگی‌ هایی در آن ایجاد می شود. خوشبختانه، روش‌های زیادی برای مراقبت از پوست وجود دارد که میکرودرم ابریژن یکی از آن‌ هاست.

پلاسما ژل با کارت تخفیف زیبایی سلامت کارت

پلاسما ژل یکی از جدید‌ترین ژل‌ یا فیلر تزریقی برای جوانسازی پوست می باشد. تفاوت پلاسما ژل با سایر ژل های تزریقی این است که از خون خود فرد گرفته می شود. افزایش سن سبب پیری و شل شدن پوست می باشد. پلاسما ژل یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی پوست ی باشد که با استفاده از آن می توان آثار پیری را از چهره افراد برطرف کرد. همانطور که گفتیم پلاسما ژل در واقع نوعی فیلر است که از پلاسمای خون زیباجو تهیه می شود.

کیست دندان

کیست دهان و دندان از نظر پزشکی به کیسه پر شده با مواد مایع گفته می شود. کیست اغلب موارد در بافت نرم دهان و صورت مانند لثه و لب ایجاد می شود. این توده ها ممکن است حتی در فضای اطراف دندان هایی که هنوز کامل از فک بیرون نزده اند تشکیل شوند.

بلیچینگ و جرمگیری دندان

بلیچینگ و جرمگیری در نوع درمان و سفید کردن دندان ها متفاوت می باشند. جرم گیری، رنگ دندان را روشن نمی کند بلکه جرم ها و پلاک های روی دندان را از بین می برد تا رنگ واقعی دندان آشکار شود.

آر اف فرکشنال

لیزر فرکشنال RF اسکارلت ازجمله رایج‌ ترین روش‌ از بین بردن آثار پیری پوستی، عارضه های پوستی مانند اسکار جای جوش و آکنه و در نهایت جوان‌سازی پوست می باشد.

ساختار ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان جایگزین مصنوعی دندان می باشد و جایگزین ریشه ی دندان می شود. ایمپلنت یک میله کوچک پیچی شکل دارد که طی عمل جراحی در داخل استخوان فک جایگذاری می شود.

خانه

تعرفه ها

درباره ما

وام

سوالات