سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

با لبخند

تخفیف

بگیرید

50

%

حداکثر تخفیف

درصد تخفیف

شرکت آتیه پرتو سلامت خاورمیانه با مجوز رسمی، به شماره ثبت ۵۹۵۶۸۹ و شناسه ملی ۱۴۰۱۱۱۳۳۹۷۶، با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز راه اندازی گردید. با افتخار سلامت کارت اولین شرکتی است که با ارائه مهر و امضا پزشکان در خصوص تعرفه های دندانپزشکی و زیبایی به شما تضمین می دهدکه تمام تخفیف ها حقیقی می باشد.

بیشترین سقف تخفیف

سلامت کارت در تمام زمینه های دندانپزشکی با بیش 30 تا 50% تخفیف و با بیش از 30% تخفیف در تمام موارد زیبائی با بهترین کلینیک ها و پزشکان حاذق طرف قرارداد است

بزرگترین مراکز درمانی

سلامت کارت با عقد قرارداد با بیش از 100 مرکز درمانی دندانپزشکی و زیبایی در سراسر استان تهران و البرز در خدمت مشترکین عزیز می باشد.

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی
سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی
سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

ایمپلنت و روکش

جراحی لیپوتراپیک

ترمیم و عصب کشی

برداشتن خال

جراحی و کشیدن دندان

جرم گیری و بیلیچینگ

انواع دارو تحت پوشش بیمه

لیزر موهای زائد

مزوتراپی

ژل و بوتاکس

جراحی لیپوتراپیک

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

بهترین ها را برای شما آورده ایم

کارت تخفیف

سلامت کارت

سلامت کارت با هدف ایجاد بستر امن بهداشت عمومی در کشور، اقدام به ارایه کارت تخفیف سلامت کارت نمود. ار ویژگی های سلامت کارت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

چرا ما را انتخاب می کنند؟

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

فقط در چند قدم صاحب

تخفیف کارت

شوید...!

فقط با ثبت درخواست , در کمترین زمان، می توانید صاحب کارت تخفیف سلامت کارت شوید

ثبت درخواست

با ثبت درخواست در سایت سلامت کارت، کارشناسان با شما تماس گرفته و نسبت به صدور کارت و ویژگی های آن به شما مشاوره داده و نسبت به صدور کارت اقدام می نمایند

رسیدگی کارشناسان

کارشناسان سلامت کارت، ضمن بررسی درخواست شما، بهترین راه صدور آنی کارت سلامت را در اختیاز شما عزیزان قرار خواهند داد

صدور کارت تخفیف

طبق اطلاعات شما، کارشناسان ما اقدام به صدور کارت تخفیف می نمایند و پس از صدور کارت مورد نظر را برای شما صادر و به آدرس شما ارسال می نمایند.

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

۳۰% تا ۵۰%
تخفیف

فقط در چند قدم
صاحب سلامت کارت
شوید

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

سلامت کارت حامی کودک شما

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

کارت تخفیف سلامت کارت ویژه کودکان دلبند ما
فرزندان ما مهمترین دارایی ما هستند. بخشی از وظیفه ما رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری های مربوط به دندان فرزندان است.
بدون مراقبت درست دندانپزشکی، کودکان با پوسیدگی های دهان و بیماریهای احتمالی روبرو هستند که می تواند باعث بروز درد و عوراض بسیاری در طول زندگیشان شود.
دندانپزشکان کودکان مراقبت های بهداشتی جامع دهانی را ارائه می دهند که شامل موارد زیر می شود:
معاینات بهداشت دهان نوزادان که شامل خطر پوسیدگی دندان مادر و کودک می باشد.
مراقبت های پیشگیرانه از جمله استفاده از تمیز کننده های و مخصوصا فلوراید و توصیه های لازم مربوط به تغذیه و رژیم غذایی
مشاوره در زمینه عادت های نوزادان و کودکان در زمینه استفاده از پستانک و انگشت شصت ارزیابی و درمان زودهنگام برای صاف کردن دندانها و اصلاح نیش نامناسب ( ارتودنسی )
ترمیم حفره های ناقص دندان
و ...

تفاوت عمده بین بیمه دندانپزشکی و سلامت کارت طلایی

معمولا شرکت های بیمه و بیمه تکمیلی برای ارائه خدمات خود سقف تعیین نموده که این مورد در سلامت کارت طلایی وجود ندارد و سقفی برای استفاده از خدمات سلامت کارت وجود ندارد.

شرکت های بیمه هزینه های خود را به صورت ماهیانه دریافت می کنند و این در حالی است که در سلامت کارت هزینه عضویت به صورت سالانه و یکبار اخذ شده و برای تمدید سال بعد فقط بخشی از هزینه را پرداخت می نمایید

پوشش بیمه برای خدمات دندانپزشکی و زیبایی بسیار ناچیز بوده و در برخی موارد اصلا شامل نمی شود. در سلامت کارت طلایی این محدودیتی وجود ندارد و تمامی موارد مربوط به دندانپزشکی و زیبایی تحت پوشش قرار دارد. البته شایان ذکر است که بزودی کارت تخفیف سینما، خدمات عمومی، استخر، مجتمع های ورزشی، مراکز خرید و … اضافه خواهد شد. سلامت کارت با بیش از 5 سال سابقه درخشان و 1000 مشتری راضی، کوشیده تا مواردی را که در بیمه های فعال پوشش داده نمی شود را به صورت کامل تحت پوشش قرار داده و تمامی موارد دندانپزشکی ، زیبایی ، پوست و مو و جراحی زیبایی را شامل می شود

استفاده از درصدهای تخفیف غیر متعارف و نادرست

یکی از پرسش های کاربران فضای مجازی، راست یا دروغ بودن قیمت ها و تعرفه ها می باشد. جملاتی نظیر این تخفیف ها الکیه”، کلاهبر داریه”، اینا الکی هستنااااا” و … بسیار شنیده می شود. پیشنهاد ما تماس با مرکز مشاوره سلامت کارت و صحبت با یکی از کارشناسان ما می باشد. نباید کتمان نمود که افراد سودجو با استفاده از وعده های دروغین، افراد بسیاری را فریب داده و باعث بی اعتمادی این افراد به مجموعه های بیمه ای نظیر سلامت کارت شدند. امیدواریم که با سابقه درخشان و رضایت 99 درصدی مشتریان کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت، بتوانیم آبروی از دست رفته را به این خدمت ارزنده بازگردانیم.

عدم مشاهده تعرفه های اصلی

به منظور اعتماد سازی و شفاف سازی، گروه سلامت کارت، تعرفه های دندانپزشکی و زیبایی را با مهر و امضای پزشک در سایت خود بارگذاری نموده است. شما با مشاهده تعرفه ها می توانید پزشک و کلینیک مورد نظر را انتخاب نموده و از قیمت های اعلام شده بهره مند گردید.

در ادامه به شرح مختصر هر یک از خدمات دندانپزشکی و زیبایی می پردازیم.

خدمات دندانپزشکی

عصب کشی

یکی از دلایل مهم درد طاقت فرسا در دندان، آسیب دیدگی عصب ها می باشد. عصب کشی در میان خدمات دندانپزشکی بسیار مهم بوده و تقاضای بسیاری برای آن وجود دارد. یکی از دلایلی که باعث آسیب دیدگی عصب دندان و در نتیجه نیاز به عصب کشی می شود، عدم رسیدگی به پوسیدگی های سطحی در دندان است. اگر در مراحل ابتدایی اقدامی برای درمان صورت نگیرد عصب دندان آسیب دیده و نیاز به عصب کشی می باشد. شرکت های بسیاری اقدام به ارائه کارت های تخفیف می نمایند. اما به دلیل اینکه عصب کشی معمولا در زمانی نیاز می شود که دندان دچار آسیب فراوان شده و هزینه های درمان آن بالاست و به همین دلیل پوشش بیمه و تخفیف درصد کمی را شامل می شود. سلامت کارت طلایی با تضمین قیمت از پوشش 50 درصدی در این زمینه برخوردار است.

ایمپلنت

یکی از بهترین راه های درمان برای کسانی که به هر دلیلی دندان های خود را از دست داده اند ایمپلنت دندان می باشد. جنس ایمپلنت ها از تیتانیوم است که کاملا با بدن انسان سازگار است .ایمپلنت میله باریکی است که با عمل جراحی در استخوان فک قرار می گیرد و می توان گفت کار ریشه دندان را انجام می دهد و بعد از جوش خوردن آماده نگهداری تاج می شود و ماندگاری آن بسیار بالاست. همانطور که میدانید ایمپلنت دندان هزینه بالایی دارد اما سلامت کارت طلایی با عضویت سالانه و بهترین متخصصین براساس تعرفه های دندانپزشکی توانسته این هزینه را تا 50 درصد کاهش دهد

جرمگیری

یکی از مواردی که در زمینه بهداشت دهان و دندان باید توجه بسیاری به آن نمود جرمگیری دندان است. از جمع شدن پلاکت های میکروبی به روی دندان لایه های رسوبی بر روی دندان ها ایجاد می شود که به آن جرم می گویند. این جرم ها باعث بوجود آمدن بوی بد دهان میگردد و همچنین به سلامت دندان ها آسیب وارد میکند. این جرم ها معمولا به واسطه استفاده از مواد غذایی مانند چای و قهوه ایجاد می شود و برای این کار باید از روش جرم گیری دندان استفاده کنید. متخصصین دندانپزشکی برای زیبایی و سلامت دندان پیشنهاد می کنند که سالی یک بار برای جرم گیری اقدام کنید و از آنجایی که سلامت کارت تنها مجموعه ای میباشد که با پزشکانی متخصص وکار آزموده قرارداد بسته و با قیمت بسیار کمی در مقایسه با رقبا به شما کمک می کند. پس بیشتر از قبل به فکر سلامت دندان های خود باشید و نگران هزینه های آن نباشید

کامپوزیت

یکی از راههای زیبایی برای دندان ها کامپوزیت کردن آنها می باشد. این روش برای زیبایی طرح لبخند و فاصله بین دندان ها و همچنین بدرنگی و بدشکلی دندان ها به کار میرود. کامپوزیت ماده یک ماده خمیری می باشد که دارای طیف رنگی گسترده ای می باشد و بر اساس رنگ دندان و چهره شخص رنگ آن را انتخاب کرد. خمیر کامپوزیت بر روی دندان قرار میگیرد و تراش و صیقل می خورد .نصب کامپوزیت دندان بسیار ساده بوده و تنها در یک جلسه انجام می شود . با کارت تخفیف سلامت کارت می توانید به متخصصان مجرب در این زمینه مراجعه کرده واز بهترین امکانات و بهترین قیمت با خیالی آسوده از خدمات کامپوزیت دندان استفاده کنید.

لمینت

از روش های دیگر زیبایی دندان ها میتوان به لمینت کردن دندان ها اشاره کرد. لمینت روکش سرامیکی بسیار نازکی است که معمولا همرنگ دندان انتخاب شده و روی دندان ها قرار میگیرد. لمینت در مقایسه با کامپوزیت دارای مقاومت بیشتری می باشد و رنگ پذیری آن در برابر لکه ها نسبت به کامپوزیت بسیار کمتر است و جنس لمینت ها از پرسلن(چینی) میباشد لمینت دندان ها نقش بسزایی در زیبایی چهره شما خواهد داشت، دندان های منظم و زیبا لبخند زیبایی را به شما هدیه خواهد داد با کارت تخفیف سلامت کارت با مبلغی اندک حق عضویت می توانید تا یکسال از تمامی خدمات لمینت دندان استفاده کنید.

بليچينگ

یکی از راههای سفید کردن دندانها بلیچینگ دندان می باشد. بلیچینگ دندان همان استفاده از مواد سفید کننده دارای پراکسید می باشد. در این روش برای افرادی که دندانها و لثه های سالمی دارند و تنها از رنگ بد دندانها رنج می برند مناسب می باشد. کارت تخفیف سلامت کارت به شما این امکان را می دهد تا با کارت عضویت بدون ثبت دوباره مشخصات، پزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده و تاریخ ویزیت را ثبت کنید و با قیمت مصوب و با تخفیف 50 درصدی درمان خود را شروع کنید .

روكش دندان

روکش دندان آخرین راه برای نجات یک دندان است. زمانی که یک دندان کاملا از بین رفته باشد دندانپزشکان از این راه برای احیای دندان استفاده می کنند. روکش دندان کلاهکی سفید است که روی دندان ترمیم شده قرار می گیرد از نظر ظاهری مانند خود دندان می باشد. روکش دندان براساس باقی مانده دندان ترمیم شده ساخته میشود و روی دندان اصلی چسبانده میشود که به آن روکش دندان پروتز ثابت هم گفته می شود. این روکش ها دارای مقاومت بالایی بوده و ظاهر دندان را زیبا میکند رنگ روکش ها بر اساس رنگ طبیعی دندان انتخاب می شود. روکش کردن دندان ها علاوه بر قیمت بالا نیاز به متخصصین مجرب داشته که سلامت کارت تنها با پزشکان با تجربه و متبحر قرارداد داشته و با تخفیفات استثنایی امکانات مطلوبی را به کاربران ارائه می نماید.

كشيدن دندان

کشیدن دندان آخرین راهی است که دندانپزشک برای درمان پیشنهاد می کند. کشیدن دندان معمولا دلایل زیادی می تواند داشته باشد مانند عفونت لثه ها، نیفتادن به موقع دندان های شیری، شکستن و یا از بین رفتن کامل دندانها و جلوگیری از عفونت و آسیب رسیدن به بقیه دندانها تمام عوامل فوق باعث میشود که دندانپزشک ناچار به کشیدن دندان شود. البته باید به این نکته توجه داشت که در صورت نبودن دقت در کشیدن دندان به استخوان دندان آسیب وارد شده و دیگر نمی توان از ایمپلنت استفاده کرد . کشیدن دندان های عقل نهفته نیاز به جراحی دارد، جراحی دندان هزینه بالایی دارد. کارت تخفیف سلامت کارت طلایی به شما کاربران گرامی کمک می کند تا هزینه جراحی دندان را به حداقل برسانید.

ترميم دندان

یکی از مواردی که تقریبا تمام افراد جامعه به آن دچار میشوند پوسیدگی دندان می باشد که برای رفع پوسیدگی نیاز به ترمیم یا پر کردن دندان می باشد. برای درمان پوسیدگی دندان دندانپزشک قسمت عفونی و پوسیده را بر میدارد و سپس توسط موادی مانند کامپوزیت یا آمالگام آن سطح را پر می کند. پرسه ترمیم دندان بسیار کوتاه بوده و در یک جلسه تمام می شود. تمامی خدمات گفته شده در بالا توسط بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی یعنی سلامت کارت طلایی به آسانی و با تخفیف 50 درصدی قابل انجام است. دنبال قیمت کارت طلایی دندانپزشکی نباشید. سلامت کارت در کنار شماست.

خدمات زیبایی

در دنیای امروز میل به زیبایی بسیار رونق گرفته از این رو تعداد زیادی کلینیک زیبایی در اطراف ما شروع به فعالیت کرده اند این کلینیک ها در حوزه های مختلفی مشغول به فعالیت هستند از عمده فعالیت این کلینیک ها می توان به زیبایی و زیبا سازی پوست و مو، اندام بدن و زیبایی صورت نام برد. باید این مسئله را در نظر داشته باشیم که خدمات زیبایی زمان طولانی داشته و ممکن است پس از عمل جراحی نیاز به ادامه درمان وجود داشته باشد. <3>مشاوره زیبایی مشاوران متخصصانی هستند که اطلاعات کامل در زمینه مسائل زیبایی دارند. هر کدام از این مشاورین در زمینه های مختلف تبحر داشته و به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

لیزر موهای زائد

لیزر یکی از راه های درمان تخصصی پوست می باشد که امروزه مورد توجه همگان قرار گرفته است. خلاص شدن از موهای زائد بدن یکی از دغدغه های عموم مردم میباشد. دستگاه لیزر توسط یک نور متمرکز موهای زائد بدن را در جلسات منظم از بین می برد این نور به هر چیز تیره که داخل فولیکول مو برخورد کند آن را توسط حرارت می سوزاند و از بین خواهد برد. به دلیل تکرار جلسات لیزر، استفاده از کارت تخفیف زیبایی سلامت کارت طلایی با تخفیف 50 درصدی به نفع شما مشترک گرامی می باشد

جوانسازی پوست

با گذشت زمان و بالا رفتن سن کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست کاهش پیدا میکند و باعث نازک شدن و چروک پوست می شود. جوان ماندن پوست از دغدغه تمام افراد جامعه می باشد و امروزه با پیشگیری و رسیدگی به موقع به پوست می توان از پیر شدن پوست جلوگیری کرد.

مزوتراپی

یکی از روش های جوان سازی پوست مزوتراپی می باشد. در این روش مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها با یک سوزن کوچک و در حجم کم به پوست تزریق شده و باعث از بین رفتن لک و چین و چروک و درمان ریزش مو و لاغری و کاهش درد می گردد.

برداشتن خال

خال های روی پوست انواع مختلفی دارد. تعدادی مادرزادی هستند و تعدادی به مرور زمان بر روی پوست ظاهر میشوند. خال ها معمولا برای برخی از ما ناخوشایند هستند ودوست داریم سریعا از دست آنها خلاص شویم برای این منظور ابتدا باید نوع خال مشخص شود و بر اساس آن اقدام به برداشتن آن نمود.

ژل و بوتاکس

یکی از مواردی که امروزه برای رفع چین چروک های صورت و جوانسازی پوست مورد استقبال زیاد قرار گرفته استفاده از ژل و بوتاکس می باشد. تزریق ژل و بوتاکس ممکن است عوارض جانبی زیادی داشته باشد که مشاوره قبل از تزریق و مراجعه به مراکز معتبر در این زمینه حیاتی می باشد. با استفاده از مراکز مشاوره تخصصی تحت پوشش سلامت کارت طلایی، از تخفیف ویژه 50 درصدی برخوردار شوید.

جراحی بینی

در تمام کشورهای جهان خصوصا کشور ما محبوب ترین عمل زیبایی در بین مردم عمل زیبایی بینی است تقریبا تمام افراد از زن و مرد جامعه دوست دارند صورتی زیبا داشته باشند و عمل بینی تغییرات زیادی در چهره ایجاد کرده و چهره را بسیار زیبا و جذاب می کند. هزینه جراحی بینی بسیار بالا و سپردن بینی به یک پزشک حاذق از اهمیت بالایی برخوردار است.

جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک یک عمل زیبایی اندام است در این روش چربی های انباشته شده در بدن توسط جراحی خارج شده و این چربی ها بعد از ضد عفونی قابل تزریق به بقیه اندام بدن می باشد. در انتها اعلام می داریم که بیمه کارت تخفیف سلامت کارت، همانند دیگر رقبای خود نظیر بنیان کارت تخفیف دندانپزشکی، کارت طلایی دندانپزشکی، کارت تخفیف دندانپزشکی امیدان سلامت، مهراز کارت، آتیه کارت و سایر همکاران، فقط و فقط به سلامتی شما می اندیشد و فعلا در استان های کرج و تهران مشغول بوده و بزودی در سایر استان ها نظیر کرمان، همدان، شیراز، مشهد، رشت و … فعالیت خود را در زمینه تخفیف دندانپزشکی و زیبایی آغاز خواهد نمود.
نمایش همه بستن
سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

بیشترین سقف تخفیف

سلامت کارت در تمام زمینه هاي دندانپزشکی با بیش 30 تا 50 % تخفیف و با بیش از 30 %تخفیف در تمام موارد زیبائی با بهترین کلینیک ها و پزشکان حاذق طرف قرارداد است

با خنده تخفیف بگیرید

سلامت

کارت

سلامت شما برای ما مهم است

رسیدگی به سلامت

دندان

ها با

کمترین قیمت

با افتخار سلامت کارت اولین شرکتی است که با ارائه مهر و امضا پزشکان در خصوص تعرفه های دندانپزشکی و زیبایی به شما تضمین می دهد که تمام تخفیف ها حقیقی می باشد.

تضمین تعرفه

سلامت کارت به منظور شفاف سازی، تعرفه های پزشکان را به صورت مهر و امضا شده جهت رویت شما عزیزان قرار داده است

تضمین کیفیت

سلامت کارت، کیفیت برخورد و خدمات مراکز درمانی طرف قرارداد خود را تضمین می نماید و همیشه به نظرات شما ارج می نهد.

امنیت بسیار بالای کارت ها

مشترکین سلامت کارت، بر اساس کد ملی در تمامی مراکز طرف قرارداد شناسایی شده و می توانند به راحتی از امکانات مورد نظر استفاده کنند

پشتیبانی ۲۴ ساعته

با افتخار سلامت کارت در تمام 24 ساعت شبانه روز در خدمت شماست شما میتوانید از طریق ارتباط با واتس آپ جهت خرید و نوبت دهی اقدام نمایید.

۵۰% - ۳۰%
OFF

سلامت کارت - کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی

هر سوالی در زمینه تخفیف دوست داری بپرس

سوالی در زمینه کارت تخفیف دندان پزشکی و زیبایی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید و ارتباط برقرار کنید

۰۲۱۶۶۵۵۸۷۴۳

۰۹۹۰۳۲۰۲۶۴۰

آخرین مقالات

تخفیف کارت

همه انسان ها از داشتن پوستی سالم و یکنواخت لذت می‌برند. به مرور زمان و با افزایش سن، پوست طراوت خود را از دست می‌دهد و لک‌ ها، چین و چروک یا فرورفتگی‌ هایی در آن ایجاد می شود. خوشبختانه، روش‌های زیادی برای مراقبت از پوست وجود دارد که میکرودرم ابریژن یکی از آن‌ هاست.

پلاسما ژل یکی از جدید‌ترین ژل‌ یا فیلر تزریقی برای جوانسازی پوست می باشد. تفاوت پلاسما ژل با سایر ژل های تزریقی این است که از خون خود فرد گرفته می شود. افزایش سن سبب پیری و شل شدن پوست می باشد. پلاسما ژل یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی پوست ی باشد که با استفاده از آن می توان آثار پیری را از چهره افراد برطرف کرد. همانطور که گفتیم پلاسما ژل در واقع نوعی فیلر است که از پلاسمای خون زیباجو تهیه می شود.

کیست دهان و دندان از نظر پزشکی به کیسه پر شده با مواد مایع گفته می شود. کیست اغلب موارد در بافت نرم دهان و صورت مانند لثه و لب ایجاد می شود. این توده ها ممکن است حتی در فضای اطراف دندان هایی که هنوز کامل از فک بیرون نزده اند تشکیل شوند.

بلیچینگ و جرمگیری در نوع درمان و سفید کردن دندان ها متفاوت می باشند. جرم گیری، رنگ دندان را روشن نمی کند بلکه جرم ها و پلاک های روی دندان را از بین می برد تا رنگ واقعی دندان آشکار شود.

لیزر فرکشنال RF اسکارلت ازجمله رایج‌ ترین روش‌ از بین بردن آثار پیری پوستی، عارضه های پوستی مانند اسکار جای جوش و آکنه و در نهایت جوان‌سازی پوست می باشد.

ایمپلنت دندان جایگزین مصنوعی دندان می باشد و جایگزین ریشه ی دندان می شود. ایمپلنت یک میله کوچک پیچی شکل دارد که طی عمل جراحی در داخل استخوان فک جایگذاری می شود.