سلامت کارت

وبلاگ

لیزر RF فرکشنال اسکارلت با کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت

لیزر RF فرکشنال اسکارلت با کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت

هر چه سن بالا می رود از میزان تولید پروتئین کلاژن و الاستین کاسته در پوست کاسته می شود. زیبایی و استحکام پوست تحت تاثیر سن قرار می گیرد و با بالا رفتن سن خطوط پوستی، چین و چروک ها نمایان می شوند.

لیزر فرکشنال RF اسکارلت ازجمله رایج‌ ترین روش‌ از بین بردن آثار پیری پوستی، عارضه های پوستی مانند اسکار جای جوش و آکنه و در نهایت جوان‌سازی پوست می باشد. عواملی از قبیل استعمال دخانیات، نور خورشید، سبک زندگی ناسالم و تماس پوست با آلاینده ها می توانند باعث تخریب سلول های پوستی و ظاهر شدن چین و چروک ها شوند.

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال اسکارلت به یکی از گسترده ترین و محبوب ترین فرآیندهای زیبایی در سطح جهان تبدیل شده است..

این لیزر در واقع نسل جدید لیزر است که از طریق تابش امواج رادیویی به پوست موجب برطرف شدن چین‌ و چروک پوست صورت و بدن می‌گردد. لیزر فرکشنال RF بهترین درمان برای از بین بردن انواع مشکلات پوستی می باشد. از این لیزر می‌توان برای جوان‌ سازی در قسمت‌ های مختلف پوست به‌ خصوص صورت و افتادگی در ناحیه چشم استفاده نمود.

لیزر فرکشنال RF
لیزر فرکشنال RF

لیزر آر اف RF فرکشنال اسکارلت چیست؟

آر اف RF فرکشنال اسکارلت بهترین دستگاه فرکشنال بوده و برای جوانسازی پوست صورت و بدن استفاده می شود. در این روش تعدادی سوزن با قطر های بسیار ناچیز در عمق 0.5 تا 3.5 میلی متری پوست وارد می شوند. پس از ورود سوزن ها به پوست با ایجاد امواج در فرکانس های رادیویی موجب تحریک تولید پروتئین های کلاژن و الاستین و در نتیجه بازسازی پوست می گردند. امواج رادیویی ایجاد شده توسط سوزن های آر اف فرکشنال اسکارلت به دلیل مقاومت ایجاد شده ی بافت پوست در برابر عبور امواج رادیویی به گرما تبدیل می شوند و از این طریق موجب جوانسازی پوست می گردند.

لیزر فرکشنال RF بهترین روش جوانسازی پوست محسوب می شود زیرا ضمن برخورداری از بازده بالاتر نسبت به سایر روش ها از عوارض جانبی بسیار ناچیزی و کمی برخوردار است.

آر اف فرکشنال اسکارلت نه تنها میزان چین و چروک های پوستی را کاهش می دهد، بلکه به از بین بردن جای زخم و اسکار، روشن و شفاف شدن پوست، لیفت پوست و برطرف کردن منافذ باز پوست نیز کمک می کند.

میکرونیدل و کونتراج، دو نوع آر اف RF فرکشنال هستند که اثرات بیشتر با کمتری میزان عوارض را نسبت به آر اف معمولی دارند.

در آر اف RF فرکشنال میکرونیدل از سوزن های بسیار ظریفی استفاده می شود و سوزن تنها تا عمق دو میلیمتری پوست وارد می شود تا امواج رادیوفرکانس به داخل پوست نفوذ پیدا کند.این مدل ترکیبی از آر اف RF و میکرونیدلینگ است که به تولید هر چه بیشتر کلاژن در پوست کمک می کند.
در آر اف RF کونتاج، از فناوری تک قطبی و دوقطبی استفاده می شود. آر اف کونتاج مشکلات موجود در لایه های سطحی و عمقی پوست برطرف میکند. اثر بخشی این مدل بسیار بالا می باشد.

آر اف RF فرکشنال چگونه کار می‌کند؟

ساختار پوست از شامل سه لایه اپیدرم، درم و هیپودرم تشکیل شده است. اپیدرم لایه ای از پوست است که روی سطح بدن دیده می شود. درم لایه میانی پوست است که سلول های تولید کننده اپیدرم و برخی گیرنده های حسی در این قسمت قرار دارند. هیپودرم قسمت زیرین پوست است که از بافت همبندی و چربی تشکیل شده و پوست را به عضلات زیرین متصل می کند. روند افزایش سن بر روی سه لایه ها پوست تاثیر می گذارد و هدف از جوانسازی، احیای اپیدرم، درم و هیپودرم می باشد.

روش آر اف فرکشنال با استفاده از امواج RF یا رادیو فرکانسی، دو طول موج کوتاه و بلند دارد. انرژی دستگاه آر اف RF فرکشنال اسکارلت با استفاده از سوزن به داخل پوست وارد می شود و روند کلاژن سازی را تحریک می کند. اساس عملکرد روش RF فرکشنال اسکارلت تاثیر بر لایه‌ های سطحی یا عمقی پوست می باشد.

  • تحریک کلاژن سازی با RF فرکشنال

انرژی ناشی از امواج رادیوفرکانسی آر اف RF فرکشنال در لایه‌ی درم باعث تحریک تولید کلاژن سازی می‌شود. انرژی امواج رادیویی آر اف در لایه درم تبدیل به گرما می شود و افزایش دما یکی از عوامل تحریک کلاژن‌ سازی است.

  • فعال‌ کردن فیبروپلازی با RF فرکشنال

فیبرو پلازی فرآیندی در بدن است که بافت‌ های فیبروزی را می‌ سازد. بافت‌ های فیبروزی باعث تحریک ساخت کلاژن می شوند. بافت های فیبروزی رشته‌های پروتئینی کوتاه‌ و مستحکم‌تر می کند.

در آر اف RF فرکشنال اسکارلت به مناطقی از پوست آسیب‌ های انتخابی وارد می‌ شود تا بافت فیبروزی تشکیل شود. به این ترتیب لایه‌ی درم پوست ضخیم شده و کلاژن‌ سازی افزایش می‌یابد.

بافت فیروزی و کلاژن‌های جدید در این روش بعد از مدتی از بین می‌روند و بافت طبیعی پوست جایگزین آن‌ ها می‌شود در نتیجه این درمان موقتی می باشد. بعد از مدتی نسبتاً طولانی باید برای ترمیم و تجدید تاثیرات آر اف فرکشنال اسکارلت نیاز دوباره به مراجعه به کلینیک می باشد.

با تهیه ی کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت هزینه ی جوانسازی پوست را تا 30 درصد کاهش دهید.

لیزر فرکشنال RF اسکارلت
لیزر فرکشنال RF اسکارلت

کاربردهای آر اف RF فرکشنال اسکارلت

روش آر اف فرکشنال اسکارلت کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد. تاثیرات این روش درمانی را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد.

  • سفت کردن و جوانسازی پوست

آر اف فرکشنال باعث حجم‌ دهی، سفتی و صافی بافت پوستی می‌ شود. به همین خاطر می‌تواند همزمان با از بین بردن خطوط چین و چروک‌، رنگ و بافت سطحی پوست را هم بهبود بخشد.

  • محو کردن جای زخم، اسکار، استرچ مارک و ترک پوست

عملکرد اساسی آر افRF فرکشنال، تحریک کلاژن‌سازی در بافت پوست می باشد. بعد از درمان، پوست ظاهری سالم‌، زیباتر خواهد شد. آر اف RF فرکشنال اسکارلت برای از بین بردن جای آکنه، جوش و همچنین ترک‌ های ناشی از چاق و لاغر شدن تاثیرات بسیار خوبی دارد.

  • بهبود منافذ پوستی باز

اندازه‌ی منافذ پوستی بعد از 2 الی 5 جلسه ی درمان به شکل چشمگیری کاهش می‌ یابد.

  • لاغری موضعی

آر اف فرکشنال یکی از موثر ترین روش ها در درمان و حذف چربی های اضافه است که برای تمام نواحی بدن که انباشت چربی دارند، از جمله زیر چانه و غبغب استفاده می شود و حتی به سفت شدن پوست نواحی درمان نیز کمک خواهد کرد.

  • درمان تعریق زیر بغل

یکی از روش هایی که به رفع تعریق بیش از حد زیر بغل کمک می کند، دستگاه آر اف فرکشنال است که در این روش، امواج ساطع شده از دستگاه باعث می شوند تا فعالیت غدد عرق در این ناحیه کنترل شود که می توان برای کنترل تعریق دست ها نیز از این روش استفاده کرد.

  • درمان لک های پوستی

برای رفع لک های پوستی نیز می توان از آر اف فرکشنال استفاده کرد، چرا که انرژی و حرارت ساطع شده از دستگاه باعث می شود تا خون در پوست به گردش در بیاید و بازسازی مجدد پوست اتفاق بیفتد، در نتیجه، کلاژن و الاستین بیشتری تولید می شود و ملانین های اضافی روی پوست که باعث بروز لک شده اند نیز از بین می روند و پوست روشن تر خواهد شد.

با تهیه ی کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت هزینه ی درمان با لیزر آر اف فرکشنال را تا 30 درصد کاهش دهید.

از این مقاله خوشتان آمد؟

می توانید امتیاز دهید

5/5
جوانسازی پوست با میکرودرم ابریژن

همه انسان ها از داشتن پوستی سالم و یکنواخت لذت می‌برند. به مرور زمان و با افزایش سن، پوست طراوت خود را از دست می‌دهد و لک‌ ها، چین و چروک یا فرورفتگی‌ هایی در آن ایجاد می شود. خوشبختانه، روش‌های زیادی برای مراقبت از پوست وجود دارد که میکرودرم ابریژن یکی از آن‌ هاست.

پلاسما ژل با کارت تخفیف زیبایی سلامت کارت

پلاسما ژل یکی از جدید‌ترین ژل‌ یا فیلر تزریقی برای جوانسازی پوست می باشد. تفاوت پلاسما ژل با سایر ژل های تزریقی این است که از خون خود فرد گرفته می شود. افزایش سن سبب پیری و شل شدن پوست می باشد. پلاسما ژل یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی پوست ی باشد که با استفاده از آن می توان آثار پیری را از چهره افراد برطرف کرد. همانطور که گفتیم پلاسما ژل در واقع نوعی فیلر است که از پلاسمای خون زیباجو تهیه می شود.

کیست دندان

کیست دهان و دندان از نظر پزشکی به کیسه پر شده با مواد مایع گفته می شود. کیست اغلب موارد در بافت نرم دهان و صورت مانند لثه و لب ایجاد می شود. این توده ها ممکن است حتی در فضای اطراف دندان هایی که هنوز کامل از فک بیرون نزده اند تشکیل شوند.

بلیچینگ و جرمگیری دندان

بلیچینگ و جرمگیری در نوع درمان و سفید کردن دندان ها متفاوت می باشند. جرم گیری، رنگ دندان را روشن نمی کند بلکه جرم ها و پلاک های روی دندان را از بین می برد تا رنگ واقعی دندان آشکار شود.

ساختار ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان جایگزین مصنوعی دندان می باشد و جایگزین ریشه ی دندان می شود. ایمپلنت یک میله کوچک پیچی شکل دارد که طی عمل جراحی در داخل استخوان فک جایگذاری می شود.

خرید کارت تخفیف دنداپزشکی سلامت کارت

کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت کلیه خدمات دندانپزشکی را تا 50% تخفیف به اعضا خود ارائه می دهد. با تهیه و خرید کارت تخفیف دندانپزشکی سلامت کارت از خدمات دندانپزشکی، پوست و مو، زیبایی و آزمایشگاه استفاده کنید.

مشاهده تمام مقالات

هم اکنون

کارت تخفیف

دندان پزشکی و زیبایی را سفارش دهید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی

سوالی در زمینه کارت تخفیف دندان پزشکی دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید و ارتباط برقرار کنید

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۹ شب

۰۲۱۶۶۵۵۸۷۴۳​

۰۹۹۰۳۲۰۲۶۴۰

خانه

تعرفه ها

درباره ما

وام

سوالات