plus-dynamic-color-min

مشاهده تمام مقالات

بهترین کلینیک های تخصصی و زیبایی را در کجا می توان یافت؟امروزه به دلیل تغییر زندگی از حالت سنتی به مدرن همه ی ما به دنبال کلینیک های تخصصی مورد نیاز خود می گردیم. هر فرد نسبت به نیاز خود که می تواند درمانی، زیبایی و… باشد، در جست وجوی بهترین مکان ها و به صرفه ترین کلینیک ها است که خدمات مورد نظر را ارائه کند.هنگامی که از یک کلینیک تخصصی صحبت میکنیم که ویژگی های زیر را داشته باشد.در ادامه می خواهیم به ویژگی بهترین کلینیک های تخصصی دندانپزشکی و زیبایی بپردازیم.

ویژگی بهترین کلینیک های دندانپزشکی و زیبایی
ویژگی بهترین کلینیک های دندانپزشکی و زیبایی

کلینیک دندانپزشکی

در ابتدا به ویژگی های کلینیک های دندانپزشکی می پردازیم. این روز ها به دلیل اینکه مردم سلامت دهان و دندان خود را مهم میدانند به دندانپزشک مراجعه میکنند. معمولا چون در کلینیک ها خدمات کاملی ارائه میشود و ممکن است چندین دکتر در آنجا حضور داشته باشند، مراجعین بیشتری را جذب می کنند. همچنین خدمات مختلف و تخصص های متنوع در حیطه ی دندانپزشکی در کلینیک های تخصصی می تواند یکی دیگر از مزایای آنها باشد.

نحوه خرید کارت تخفیف دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

ویژگی ها

1- دارای مجوز معتبر باشد.

کلینیک های دندانپزشکی هم مانند دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی باید دارای مجوز معتبر باشند. این گواهینامه و یا مجوز ها به مشتریان برای انجام کارهای پزشکی خود اطمینان خاطر میدهد.

2- داشتن تجربه کافی.

یکی دیگر از ویژگی های یک کلینیک تخصصی داشتن تجربه مناسب در برخورد با مشکلات مختلف دندانپزشکی است. در اینجا میتوان با سنجش میزان تخصص و تجربه کاری دندانپزشکان حاضر در کلینیک به تجربه ی آن پی برد. یکی دیگر از راه های شناسایی تجربه مدت کار می باشد هرچه این مدت بیشتر باشد تجربه هم زیادتر میشود.دوره ای که کلینیک خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد، تجربه را تعیین می کند. هرچه مدت کار بیشتر باشد، یک کلینیک دندانپزشکی با تجربه تر محسوب می شود.

3- مجهز بودن به تکنولوژی نوین.

یک کلینیک تخصصی باید به تکنولوژی های به روز دنیا مجهز باشد و خدمات خود را بر اساس آن ارائه دهد. امروزه این تکنولوژی ها باعث تسهیل خدمات دندانپزشکی شده اند و بهره مندی از آنها می تواند کیفیت را دوچندان افزایش دهد. با توجه به فراگیری آن ها داشتن تکنولوژی نوین الزامی میباشد. علاوه بر دارا بودن آن باید تمامی کارکنان و دندانپزشکان برای استفاده و بهره مندی در خدمات خود این تجهیزات را بشناسند و نحوه ی کار آن ها را آموزش ببینند. داشتن تجهیزات پیشرفته می تواند در تشخیص بیماری های سخت مفید باشد. از دید دیگر کلینیک باید فایل ذخیره شده اطلاعات دیجیتالی بیماران بایگانی کند تا برای بهبود سریع بیمار از آن کمک بگیرد.

4- بهداشت مناسب در کلینیک

داشتن بهداشت در کلینیک های دندانپزشکی لازمه ی کار میباشد زیرا در اینجا خدماتی برای سلامتی بیماران ارائه می شود و باید از هر آلودگی پاک باشد. زیرا آلودگی ها باعث ویروس های مختلف می شود و سلامت مراجعین را به خطر می اندازد. دندانپزشکان نیز باید بهداشت لازم را رعایت کنند. یعنی در قدم اول باید از بهداشت مربوط به دندان آگاه باشند. آنها باید با روشی مناسب تجهیزات پزشکی خود را تمیز کنند و اتاق انتظار باید مرتب باشد.

5 داشتن کارکنان حرفه ای

داشتن کارکنان خوب و حرفه ایی میتواند ویژگی دیگری برای یک کلینیک تخصصی خوب باشد. این امر می تواند در روند ارائه خدمات دندانپزشکی بسیار موثر باشد. اگر بیماران احساس آرامش خاطر داشته باشند خدمت رسانی با مشکلات کمتری رو به رو میشود. رفتار اخلاقی کارکنان،مودب بودن کارکنان نسبت به مشتری نی میتواند در این فرآیند کمک بسیاری کند. از سوی دیگر دندانپزشکان باید رفتار حرفه ای و صمیمانه ایی را با بیماران داشته باشند تا شررایط آرامش بخشید در فضا حاکم شود.

6- تجهیز بودن به تمامی امکانات لازم

مجهز بودن به تجهیزات مربوطه مانند رادیوگرافی، یونیت مناسب دندانپزشکی، صندلی مخصوص دندانپزشک، صندلی دستیار، لایت، تهویه مطبوع، ساکشن، آمالگاماتور، پدال، اتوکلاو و …

7-استفاده از مواد با کیفیت بالا

با توجه به اینکه مواد تقلبی و بی کیفیت در بازار گسترش پیدا کرده است، یک کلینیک تخصصی باید از بهترین مواد ممکن استفاده کند.

8- دندانپزشکان متخصص و مجرب

یکی از مهم ترین عوامل در مورد کلینیک دندانپزشکی حضور کادر متخصص و مجرب می باشد. این حضور برای این است که به مراجعه کنندگان بهترین خدمات ارائه گردد.یک کلینیک خوب باید دکتران متخصص بنام و تایید شده ای داشته باشد. اولین مواردی توجه بیمار را جلب میکند داشتن مدارک و مدارج مربوطه است.

یک کلینیک زیبایی تخصصی چه ویژگی هایی را دارا می باشد؟

ویژگی بهترین کلینیک های دندانپزشکی و زیبایی
ویژگی بهترین کلینیک های دندانپزشکی و زیبایی

1-داشتن مجوز از وزارت بهداشت

یکی از مهمترین ویژگی ها داشتن مجوز معتبر از وزارت بهداشت می باشد وزارت بهداشت قوانینی را برای این کلینیک ها وضع کرده است و رعایت این قوانین بسیار مهم می باشد. همچنین شما می‌توانید با توجه به این ویژگی کلینیک مورد نظر و تخصصی خود را پیدا کنید.

2-ارائه خدمات زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو

سعی کنید کلینیک هایی را پیدا و انتخاب کنید که خدمات خود را زیر نظر یک پزشک متخصص پوست مو ارائه می دهند. در اینجا تخصص پزشک اهمیت بالایی دارد. کلینیک هایی که زیر نظر پزشک عمومی فعالیت می کند یکی از نشانه های نداشتن مجوز می باشد. یکی از فواید حضور پزشک در کلینیک این است که اگر مشکلی پیش بیاید پزشک میتواند دارویی مناسب را تجویز کند.

3-رعایت بهداشت و ضدعفونی محیط

یکی دیگر از ویژگی های یک کلینیک تخصصی خوب رعایت بهداشت و ضدعفونی محیط کلینیک میباشد. در این مکانها باید از تجهیزات یکبار مصرف استفاده شود تا به حفظ بهداشت کمک کند. برای مثال استفاده از روپوش یکبار مصرف، روتختی یکبار مصرف و…

4-وجود تنوع در خدمات و دستگاه ها

کلینیک هایی که دستگاه های متنوع برای خدمات مورد نیاز شما را دارد می تواند گزینه بهتری باشد. همچنین این تنوع باعث می شود تا پزشک بهترین درمان را برای شما در نظر بگیرد. این امکانات می تواند به مراجعه کنندگان کمک کند تا هم در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

5- استفاده از دستگاه های نوین

به دلیل تغییر روز به روز دستگاه هایی مانند دستگاه لیزر، دستگاه میکرودرم و … بهتر است مطابق با تغییرات آنها نیز تعویض گردند. همچنین زمانی که از دستگاه های به روز و مدرن استفاده می شود امکان گرفتن نتیجه بهتر بیشتر می شود.

6-ارائه اطلاعات کافی در حیطه بیماری و درمان

خیلی از افراد اطلاعات کافی درباره بیماری و نحوه درمان و همچنین مراقبت های بعد از درمان خود ندارند. بهتر است این اطلاعات در قالب بروشور، فضای اجتماعی و … به مراجعه کنندگان و بیماران ارائه شود.

7-احترام پرسنل به مراجعه کننده

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک کلینیک زیبایی تخصصی احترام پرسنل به مراجعه کننده می باشد. منظور از این احترام می تواند نوبت دهی منظم و یا فراهم کردن محیطی آرام و اطمینان بخش باشد.

حالا که با ویژگی های یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی و زیبایی تخصصی آشنا شدیم، تا حدی میتوانیم بهترین مرکز را برای رفع نیاز های خود انتخاب کنیم. اما در اینجا مسئله ی دیگری هم پیش می آید که با ارائه ی راهکاری می خواهیم در این باره نیز به شما کمک کنیم. بعد از انتخاب یک کلینیک خوب مسئله ی هزینه ی مورد نیاز انجام این خدمات پیش می آید. با توجه وضعیت اقتصادی، همه به دنبال مراکزی هستیم که بتوانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم. برای حل این مشکل هم در ادامه صحبت خواهیم کرد.

کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی شرکت سلامت کارت

سلامت کارت برای تمامی این خدمات تخفیف 50 % را در نظر گرفته است تا بتوانید در بهترین کلینیک های تخصصی با پرداخت کمترین هزینه خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

مزایای کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت

1- 50 % تخفیف برای استفاده از خدمات زیبایی و دندانپزشکی در بهترین کلینیک های کشور
2- نداشتن سقف در استفاده از خدمات و محدودیت در به کارگیری این تخفیفات
3- قرارداد با بهترین کلینیک ها و پزشکان دندانپزشکی و زیبایی.

4- درج تعرفه تایید شده و مهر شده پزشکان در سایت جهت مشاهده تعرفه ها
و دیگر مزایای عالی که میتواند راه حلی برای صرفه جویی در هزینه ها باشد.

خانه

تعرفه ها

درباره ما

وام

سوالات