مشاهده تمام مقالات

با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت می توانید از خدمات آزمایشگاهی، رادیولوژی و سونوگرافی با کاهش هزینه 30 درصدی در مناطق مختلف تهران و البرز بهره‌ مند شوید.

کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت با هدف کاهش هزینه های آزمایش تشخیص طبی و سونوگرافی حفظ سلامت جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و با همکاری با پیشرفته ترین مراکز تشخیص پزشکی خدمتگزار تمامی افراد جامعه می باشد. دسترسی آسان و راحت به مراکز آزمایشگاهی بر اساس محدوده ی زندگی در تهران و کرج از ویژگی های مهم کارت تخفیف بیمه آزمایشگاه سلامت کارت می باشد.

کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی، زیبایی و آزمایشگاه سلامت کارت تضمینی برای کاهش هزینه‌ ها و بهبود سلامت جامعه می‌ باشد. مجموعه ی سلامت کارت با هدف ایجاد جامعه ای سالم حامی هم وطنان خود در استان های تهران و البرز می باشد. یکی از اولویت‌ های مجموعه سلامت کارت کاهش هزینه های رفاهی درمانی مورد نیاز مردم با بالاترین استاندارد ها برای ایجاد یک جامعه ای سالم می باشد.

هزینه ی انجام آزمایش با کارت تخفیف سلامت کارت

آزمایش یکی از تست هایی است که به طور کلی برای بررسی وضعیت عمومی سلامتی فرد و همچنین بررسی عملکرد کلی اندام ها استفاده می شود. جمع‌ آوری داده‌ های آزمایشگاهی برای شناسایی علائم بیماری به پزشک کمک می کند تا بتواند روش درمانی به‌ موقع و مناسب برای بیمار تجویز کند.

با توجه به این که هزینه ی آزمایشگاه ها و مراکز پزشکی هسته ای شامل بیمه تامین اجتماعی نمی شوند و اکثر این مراکز با بیمه های تکمیلی متفرقه همکاری می نمایند بهترین راه برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی و کاهش هزینه ها تا 30 درصد، کارت بیمه آزمایشگاه سلامت کارت می باشد.

با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت هزینه ی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی هسته ای را 30 درصد کاهش دهید.

خدمات کارت تخفیف آزمایشگاه

سلامت کارت در ادامه ی خدمات دندانپزشکی، زیبایی پوست و مو با عقد قرارداد با آزمایشگاه های معتبر، مجهز و توافق در جهت ارائه تخفیف شایسته به اعضای کارت تخفیف بیمه دندانپزشکی و زیبایی سلامت کارت، نگرانی خانواده ها از هزینه های زیاد آزمایشگاه را کاهش دهد. شما می توانید آزمایش های خود را از طریق مراکز طرف قرارداد با کارت سلامت کارت با بالاترین کیفیت و تخفیف مربوطه دریافت نمایید.

آزمایشگاه های طرف قرارداد با کارت تخفیف بیمه آزمایشگاه سلامت کارت

آزمــایــشـگـاه هـای تــهــران
آزمایشگاه آریان آزادی تقاطع بهبودی رو به روی مسجد صاحب الزمان
آزمایشگاه سرو سعادت آباد بالاتر از سرو غربی ساختمان سینا
آزمایشگاه آبتین خیابان ولیعصر ابتدای خ مطهری خ منصور پلاک 81 ساختمان آبتین
آزمایشگاه مرزداران بلوار مرزداران نبش سرسبز جنوبی تات پلاک 24
آزمایشگاه لیانا میرداماد غرب به شرق  نرسیده به میدان مادر خیابان حصاری جنوبی کوچه سوم پلاک 2
آزمایشگاه دکتر خرازی خیابان پیروزی مقابل خیابان دوم نیرو هوایی جنب بانک ملی پلاک 248
آزمایشگاه سبز آزما فلکه اول تهرانپارس خیابان گلبرگ امیری طائمه بین رشید و باقری پلاک 160 آزمایشگاه تشخیص طبی
آزمایشگاه ایران تهران خیابان رودکی جنوبی 50 متر پایین از امام خمینی پلاک 244
آزمایشگاه ثمره پاسداران بوستان نهم طبقه همکف آزمایشگاه پاتوبیولوژی ثمره
آزمایشگاه امین بریانک تقاطع حسام الدین و هفت چنار پلاک 61
آزمایشگاه نصرت ستارخان شادمهر نبش خسرو پلاک 72 واحد 2
آزمایشگاه صوفیا جردن خیابان شهید سلطانی پلاک 52
آزمــایــشــگاه هــای البرز کــرج
آزمایشگاه آنالیز کرج چهار راه طالقانی خیابان بهشتی جنب برج ارم
آزمایشگاه مهران عظیمیه میدان مهران نبش بیمارستان تخت جمشید مرکز جراحی مهران طبقه ی 2
آزمایشگاه پیشگامان عظیمیه پل آزادگان ابتدای 45 متری کاج ساختمان البرز پلاک 491
آزمایشگاه کیانمهر کرج مهرشهر کیان مهر بلوار امیرکبیر ابتدای گلستان هفتم

با مراجعه به مراکز طرف قرارداد سلامت کارت از 30 درصد تخفیف در تمامی آزمایش ها بهره مند شوید.

مزایای استفاده از کارت تخفیف آزمایشگاه

تست های آزمایشگاهی هنگام مراجعه به پزشک برای بررسی وضعیت سلامت بدن شما درخواست می گردد. علاوه بر آن می توانید به صورت دوره ای و در فواصل زمانی معین و در قالب آزمایش چکاپ، این آزمایش ها را انجام دهید تا از سلامت بدن خود مطمئن شوید. با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت می توانید هزینه ی انواع چکاپ آزمایش خون، پاتولوژی، سونوگرافی، پزشکی هسته ای، رادیولوژی و… تا 30 درصد کاهش دهید.

یکی از مهم ترین فواید انجام این آزمایش ها این است که اگر مشکلی در بدن شما وجود داشته باشد در همان ابتدا مشخص می شود. با انجام چکاپ های دوره ای در صورت رویت علائم اولیه بیماری، می توانید سریع تر و راحت تر این مشکل را درمان نمایید.

مراکز طرف قرارداد با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت

کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت با مراکز ارائه دهنده ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی با مدرن ترین تجهیزات در تهران و کرج همکاری می نماید. شرکت سلامت کارت با کاهش هزینه های آزمایشگاهی تا 30 درصد در خدمت شما عزیزان می باشد.

آزمایش خون با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت
آزمایش خون با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت

خدمات آزمایشگاهی سلامت کارت

خدمات آزمایشگاهی کارت تخفیف سلامت کارت شامل آزمایش تشخیص طبی، پاتوبیولوژی، ژنتیک، پزشکی هسته ای، سونوگرافی و رادیولوژی با استفاده از مدرن ترین امکانات و فناوری ها می باشند.

آزمایشگاه پزشکی تشخیص طبی

آزمایشگاه تشخیص طبی شامل بخش‌هایی است که در آن روی نمونه‌های خون، ادرار، مدفوع، خلط، زخم و… مورد بررسی و آزمایش قرار می‌ گیرد. بخش‌های آزمایشگاه تشخیص طبی شامل بخش‌های تخصصی مختلفی می‌باشد بخش‌های مختلف یک آزمایشگاه پزشکی تشخیص طبی عبارتند از

  • بخش هماتولوژی

در این بخش آزمایش‌ های CBC، ESR، گروه خونی، RH ،PT ،PTT، تعداد پلاکت، شمارش رتیکولوسیت، HT ، HB، زمان سیلان و انعقاد انجام می‌شود.

  • بخش بیوشیمی

در این بخش آزمایش‌های قند، اوره ، اسید اوریک، کراتینین ،کلسترول، تری گلیسیرید، بیلی روبین DوT، کلسیم، فسفر، پروتئین، آلبومین، یونوگرام، SGOT ،SGPT ، LDH و گازومتری انجام می‌شود.

  • بخش بانک خون

در این بخش آزمایش‌ های RH ، کراس مچ ، کومبس مستقیم، کومبس غیر مستقیم انجام می‌شود.

  • میکروب شناسی

در این بخش آزمایش‌ های کشت و بررسی مستقیم خون، ادرار، مدفوع ، مایعات بدن، زخم‌ها و بررسی مستقیم BK انجام می‌شود.

  • ایمونولوژی

در ایمونولوژی عملکرد سیستم ایمنی بدن بررسی می‌گردد.

  • سرولوژی

آزمایش‌های CRP ، RF و BHCG در سرولوژی انجام می‌شود.

  • آزمایش‌های متفرقه

این آزمایش‌ ها شامل آزمایش کامل ادرار، مدفوع، جستجوی خون در مدفوع، تست گایاک، توبرکولین تست، ضایعات قارچی می‌باشد. تمامی آزمایش های تشخیص طبی با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت شامل 30 درصد تخفیف می باشد.

آزمایش با کارت تخفیف آزمایشگاه
آزمایش با کارت تخفیف آزمایشگاه

آزمایشگاه پاتولوژی

پاتولوژی از دو بخش پاتو Patho و لوژی logy تشکیل شده و به معنای آسیب شناسی است. در آزمایشگاه پاتولوژی هر یک از مایعات یا بافت‌ های بدن می‌توانند از نظر میکروسکوپی مورد بررسی قرار بگیرند. اختلالات ژنتیکی و تغییرات ژنتیکی و علل ایجاد آن در آزمایشگاه پاتولوژی مورد بررسی قرار می گیرد. پاتولوژی به مطالعه ماهیت و علل بیماری ها می پردازد.

علم پاتولوژی شامل بخش‌ های گوناگون از جمله علت شناسی، ریخت شناسی، مکانیسم ایجاد و اهمیت آن از نظر بالینی می‌باشد. آزمایش پس از نمونه‌گیری، آب‌گیری و فیکس شدن نمونه روی لام، زیر میکروسکوپ مورد بررسی قرار می‌گیرد. کاربرد پاتولوژی بیشتر در تشخیص سرطان می باشد.

آزمایشگاه ژنتیک

در آزمایشگاه ژنتیک با استفاده از روش‌های مولکولی مثل PCR، انواع آن و کاریوتایپ به بررسی تشخیص یا میزان احتمال بیماری ژنتیکی در نسل آینده خانواده می‌پردازند.
این روش‌ها، روش‌هایی بسیار دقیق و در عین حال گران قیمت می‌باشند. در کنار این آزمایشات به طور معمول مشاوره ژنتیک قبل از بارداری نیز انجام می‌شود. با داشتن کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت هزینه ی آزمایش ژنتیک را تا 30 درصد کاهش دهید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی

برخی آزمایشگاه‌ ها پیشرفته که از نظر فضای آزمایشگاه و دستگاه‌ها گسترده‌ تر هستند، آزمایشات تشخیص طبی و پاتولوژی را باهم انجام می‌دهند که به آن ها آزمایشگاه پاتوبیولوژی گفته می‌شود.
سلامت کارت طرف قرارداد آزمایشگاه های پاتوبیولوژی بسیار پیشرفته در تهران و البرز می باشد. با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت می توانید هزینه ی آزمایش در آزمایشگاه تشخیص طبی، پاتولوژی، ژنتیک و پاتوبیولوژی را تا 30 درصد کاهش دهید.

هدف کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت کاهش هزینه های آزمایشگاهی تا 30 درصد می باشد. با تهیه ی کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت هزینه ی آزمایش های خون شناسی، بیوشیمی، هورمون شناسی، تجزیه مایعات بدن و آنالیز ادرار، انگل شناسی، میکروب شناسی، پاتولوژی، بانک خون، بیولوژی مولکولی و… تا 30 درصد کاهش دهید. تمامی غربالگری ها و آزمایشات دوره بارداری، تشخیص علل ناباروری، بیماری های مقاربتی، تشخیص جنسیت، بیماری های ارثی، سرطان، توالی یابی اگزوم و کرونا در آزمایشگاه های طرف قرارداد کارت تخفیف بیمه آزمایشگاهی سلامت کارت شامل کاهش هزینه تا 30 درصد می باشند.

دارندگان کارت تخفیف آزمایشگاه و دندانپزشکی سلامت کارت می‌توانند از این کارت به مدت یک سال به دفعات نامحدود و بدون سقف پرداخت از تخفیف 50 درصدی در امور دندانپزشکی و 30 درصدی در امور آزمایشگاهی استفاده نمایند.

"<yoastmark

سونوگرافی با کارت تخفیف آزمایشگاه سلامت کارت

یکی از روش‌ های تصویر برداری از اعضای بدن سونوگرافی می باشد که تقریباً ضرری برای بدن ندارد. در روش‌های تصویربرداری با اشعه ایکس x مانند رادیوگرافی ساده و یا سی‌ تی‌ اسکن، بدن تحت تابش مقدار معینی از اشعه ی یونیزان قرار می‌گیرد که اگر تابش اشعه x از حد مشخصی بیشتر باشد می‌تواند موجب اشکالاتی در کار کرد سلول‌ ها شود.

دستگاه سونوگرافی از طریق ارسال امواج صوتی با فرکانس بالا که به آن اولتراسوند نیز می گویند، تصویر اندام داخلی بدن را ارائه می دهد. سونوگرافی روشی غیر تهاجمی است که برای زنان، مردان و کودکان قابل انجام است.

این تصویربرداری به بررسی و معاینه اندام هایی مانند کیسه صفرا، طحال، کبد، پانکراس، کلیه ها، لوزالمعده، آپاندیس، غدد فوق کلیوی، غدد لنفاوی، مثانه، رحم، تخمدان و پروستات را شامل می پردازد. سلامت کارت با هدف کاهش هزینه های خدمات سونوگرافی تا 30 درصد آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان در استان های تهران و البرز می باشد.

 

خانه

تعرفه ها

درباره ما

وام

سوالات