لیست قیمت پزشکان

سلامت کارت

خدمات دندانپزشکی خود را از ما با نرخ باورنکردنی دریافت کنید

کارت تخفیف سلامت کارت

هزینه ایمپلنت دندان در تهران چه قدر است؟

میانگین قیمت ایمپلنت دندان در پایتخت در بازه قیمتی 7 میلیون تومان تا 20 میلیون برای هر واحد ایمپلنت می باشد که این قیمت ایمپلنت فوری بسته به میزان تخصص پزشک معالج، برند و نوع آن متفاوت است.

قیمت ایمپلنت کامل فک باال و پایین چگونه است؟

قیمت دندان ایمپلنت برای فک و باال و پایین از مبلغ 100 تا 300 میلیون تومان به صورت تقریبی تخمین زده می شود که دو فک باال و پایین به صورت کامل 11 تا 16 عدد پایه implant قابل انجام است؛ البته هزینه ایمپلنت دندان با بیمه برای شما بسیار مناسبتر خواهد بود؛ ولی در حالت عادی، برای هر عدد ایمپلنت دندان قیمت تقریبا باالیی باید پرداخت. هزینه کاشت دندان جلو به عوامل متعددی از جمله وضعیت سلامت و بهداشت دهان، میزان هزینه مدنظر، کیفیت ایمپلنت انتخابی و ... بستگی دارد. پیشنهاد میکنیم اگر قصد انجام کاشت دندان را دارید، قیمت کاشت دندان به روز را از مشاورین ما جویا شوید تا از هزینه کاشت دندان و همچنین میزان کاهش قیمت از طریق کارت تخفیف دندانپزشکی مخصوص به هر سرویس را به صورت دقیق و لحظهای مطلع شوید.

هزینه جرم گیری دندان در سال 1401 چقدر است؟

به طور میانگین قیمت جرم گیری دندان از مبلغ 500 هزار تومان برای هر دو فک شروع می شود. شاید تصور شود جرم گیری دندان خانگی مزیتی نداشته باشد و هزینه جرم گیری دندان خانگی یک کار نادرست است؛ اما این ادعا واقعیت ندارد. شما با یک بار پرداخت هزینه جرمگیری دندان در طول سال می توانند از مزایای سلامت درمان جرم دندان و یا بروساژ دندان های خود برخوردار شوید.

قیمت کامپوزیت دندان در تهران چقدر است؟

هزینه کامپوزیت دندان در سال 1401 در بازه 500 هزار تا 3 میلیون تومان متغیر است؛ که بسته به قیمت هر واحد کامپوزیت، نوع و کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. شما عزیزان میتوانید با استفاده از کارت طالیی دندانپزشکی از تخفیفات ارزنده خدمات دندانپزشکی از جمله کامپوزیت دندان بهره مند شوید.

هزینه عصب کشی دندان

قیمت عصب کشی دندان برای عصب کشی تک کانال تا 4 کاناله از 1 میلیون تا 400.1 میلیون تومان قابل تغییر است.

سلامت کارت با بیش از 50 مرکز دندانپزشکی قرارداد vip دارد و شما فقط با ثبت نام می توانید از نوبت رایگان و تخفیف واقعی تا یکسال برخوردار شوید.

درخواست مشاوره رایگان با سلامت کارت

فرم را پر کنید تا کارشناسان سلامت کارت در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند

دریافت مشاوره رایگان

خانه

تعرفه ها

درباره ما

وام

سوالات